Reklama

Reklama

WWE SmackDown LIVE!

(pořad)
  • USA WWE SmackDown (více)
Sportovní / Akční
USA, 1999, 405x120 min (Alternativní 90 min)

Tvůrci:

Vince McMahon

Účinkují:

Theodore Long, Mark Calaway, Ric Flair, Hulk Hogan, Dwayne Johnson, John Cena, Glenn Jacobs, Paul Wight, Mike "The Miz" Mizanin, Kevin Nash, Paul Levesque (více)
(další profese)

Obsahy(1)

WWF SmackDown! je profesionálna wrestlingová show spoločnosti WWE. Vysiela sa od roku 1999, pôvodne v štvrtkovom večernom termíne. Od roku 2005 sa nakrúca v utorok a vysiela sa v piatok večer. (AdamesWWE)

Recenze (35)

Hellbilly 

všechny recenze uživatele

Show môjho detstva...strašne som žral Undertakera s Kaneom a Rocka. Rock už skončil, ale stále tam ostali aspoň Taker a Kane a prišli noví wrestleri ktorých som si obľúbil (Swagger, Ziggler, Kofi, Cody Rhodes). Oproti RAW má prevahu v lepších(dlhších a vyrovnanejších) zápasoch. V súčasnosti určite najlepšia wrestlingová show, čiže 5* ()

kulyk odpad!

všechny recenze uživatele

Nic tomu předem nenapovídalo, pranic nenaznačilo, že by se tak mohlo stát, ale jednoho slunečného dne mi přišel do schránky leták! Od Lídla. I zaradoval jsem se z přívalu kultury do mého žití, vzal si jej do nejmenší místnosti a řádně prostudoval. Americký týden, tý jofka! Vlastně - ou maj gad! Byl jsem tak vykolejený z možnosti stravovat se jako pravý zaoceánec, až mi rulička zahučela do mísy. A jak jsem si tak sušil jednovrstvý v mikrovlnce, osvítil mne snad sám Buš. Co tak připravit rodince tématický den? Nemusí přece zůstat jen u burákové nátierky. Tak jsme si poobědvali pár desítek hambáčů, spláchli to krenberýsovým džusíkem, močkou od Budu a troškou toho kalifornského božolé, zapěli ,,ou sej ken jů sí", demokraticky se rozhodli, že jsme republikáni, pročež naleštili předovku po dědečkovi, pomodlili se za Džeksna, smrt nepřátel i světový mír..... ale stále to jaksi nebylo ono. Zkusil jsem situaci zachránit tím, že jsem příbuzenstvo mlátil po hlavě heverem z forda, aby jim před očima probíhaly pruhy a kolem hlavy hvězdy, zcela jsem to však nespasil. Jako většinou, když si nevím rady, dopomohla Nova, konkrétně Nova sport. Nasadila totiž pořad američtější než kokakola s máršmelousem dohromady - Šnek-down. Připoutal jsem pokrevníky do seslí, aby je ta jízda nesmetla, a spustil onu radost. Ou jez! Typičtí obyvatelé jůesej nelitují času a chodí řešit své trable do ringu. Jak jsou mocní, jak odvážní, jakou to jen mají výdrž. Kdyby to byl býval viděl Adolf, zajisté by se vynasnažil nezapojiti je do Druhé světové potyčky. Neskutečně přesné, tvrdé údery, vysoce intelektuální proslovy, naprosto nestranné a uvědomělé publikum..... no balet hadr. Snad se někdy i ta degenerovaná Evropa přiučí, jak má vypadat poctivý a neošvindlovaný bojový sport. Nechápu jen, jak může i v zemi svobody a práva vznikat opozice vůči takto gargantuovské zábavě, viz prolhaný bijáček Wrestler s plesnivějící Rourkou. Šejm on jů, Majk! ()

Reklama

Zeck odpad!

všechny recenze uživatele

Starý špatný wrestling v novém načančaném balení s blink blink efekty. Já zkrátka nemusím steroidové ukecané herce, co parodují zápasníky aby pobavili stupidní část Američanů, která předstírá úplně stejně jako oni, že je to všechno skutečné a krvavé. O dost smutnější je fakt, že polovinu publika v "aréně" tvoří permanentně děti, které považují všechno za reálné a mají tedy pro dospívání perfektní vzory. Není nouze ani o předem připravené a teatrální slovní války a "aférky" manažerů, které mají čistě překvapivě dohru pouze a vždy v ringu (přijde údajný právník z Harvardu, co si to jde rozdat proti mistrovi do ringu, protože zastupuje žalující stranu proti němu) a vždycky vyhraje ten, koho má rádo publikum (a pokud ne, vyhraje v příštím díle). Nejvíce směšně pak působí situace, kdy si to proti sobě rozdávají dva úplní debilové, co ani nedokážou zamaskovat brzdící ruce před "pěsťovkama" a publikum u toho skanduje: "U-S-A! U-S-A! U-S-A!". Pro příznivce této sračky doporučuji spíše tuto stránku tohoto krásného bojového "sportu", ten už skutečný je. Ale proti gustu, pokud někoho baví sledovat dospělý naolejovaný chlapy, jak se v kožených slipech plazí po zemi a předstírají kobru, tak tento komentář neberte vážně a skvěle se pobavte. ()

Wenzel88 

všechny recenze uživatele

Jo tak to je serial mého mládí. ročníky 2000-2002 jsou pro mne maximum kvality a atraktivity. Dnešní šou je už o hovně kromě starých znamych jmen, ale jinak nova generace je na hovno, asi tam budu musem vletět. A ještě poznamka tady pro ty frajery co maj csfd.cz na starost. David Arquette NIKDY "nehrál" ve smackdownu, akorat zkur*il WCW svym debi*ním filmem. No ale smackdown je WWF resp. WWE takže toho troubu vymažte. Jako zaryteho fandu mě to uráží. KANE forever ()

Lulu13 

všechny recenze uživatele

Staré dobré WWF, starý dobrý Smackdown! :) Dodnes si pamätám na časy kedy som s netrpezlivosťou očakávala každý nový diel tejto skvelej show. Undertakerov typický príchod na harleyke, Kane a jeho plamene, akrobatické čísla Hardyovcov a samozrejme nedá sa zabudnúť ani na "zloduchov" ako Triple H, či Stone Colde Steve Austin... WWF v tomto období nastavilo latku príliš vysoko a obávam sa, že wrestling už nikdy nebude tým čím býval. ()

Galerie (196)

Zajímavosti (2)

  • Dňa 8.11.1999 sa odohrala epizóda, v ktorej účinkoval Arnold Schwarzenegger. Zapojil sa do "príbehu" medzi The Rockom, Stevom Austinom a Paulom Levesqueom. Poslednému menovanému dokonca uštedril niekoľko úderov a naopak, Austinovi pomohol a spolu s ním zakončili show vypitím piva. (AdamesWWE)

Reklama

Reklama