After: Přiznání

• USA After We Collided (více)

Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin se propadli do vzájemné osudové lásky. Na ničem jiném nezáleží a ani jeden z nich nemá co ztratit. Až na to, že mohou ztratit jeden druhého, tedy vlastně úplně všechno. A právě takové nebezpečí hrozí ve chvíli, kdy se Tessa dozví o sázce, která jejich vášni předcházela, a jedno Hardinovo ošklivé tajemství z minulosti. Hardin býval krutý a nepoddajný, uměl dívky využít a odkopnout. Teď je to on, kdo by mohl skončit se zlomeným srdcem, kdo bez toho druhého nemůže žít. Udělal obrovskou chybu, díky níž může láska jeho života skončit. Dokáže překonat stíny minulosti a vybojovat svou lásku zpět? Nebude to snadné. Silná láska a divoký vztah totiž Tessu změnily, už není tou nevinnou dívenkou. Stále je zamilovaná, ale současně je silnější a dospělejší. Určitě nechce skončit v slzách. Nový kluk, který se v jejím životě objevil, je navíc pozorný a hodný. S ním by její srdce mohlo najít klid... je ale klid to, co opravdu chce? Nezvítězí nakonec elektrizující doteky, nenasytné polibky a žhavá touha, kterou umí vzbudit jenom zlobivý Hardin Scott? (Bontonfilm)

filipvrbik

Co k tomu říct, asi to co k prvnímu dílu - je mi 43 už to prostě není film pro mě... Škoda, že nebyl, když mi bylo patnáct, ale i tak jsou tu světlé momenty, i když nějaký světoborný snímek to není a celá série (i když je mnohem lepší, než těch padesát odstínu sexu)- je taková bez příběhu, respektive bez nečekaného příběhu... Ale nevadí Tess je krásná a soundtrack je docela v pohodě...A vzhledem k tomu, že se tento díl jmenuje přiznání, tak se přiznám, že bych se asi chtěl ještě jednou zamilovat...60% ()

Likan7

Když nevíš coby, prskni tam romantickou scénu. A když nemáš scénář s romantickou scénou, prskni co 10 minut nějakou sexuální scénu jak z Pornhub. Scény jsou až zbytečně odvážný a vzhledem k jejich počtu se to po několikátý už zdá hodně přes čáru. Dá se říct, že to je příběhově stejně prázdný jako první díl, ale nevěřil bych, že to řeknu, ale tady je vidět rozdíl v umění obou režisérů. Změna režiséra totiž dopadla vyloženě. Jenny Gage má určitý cit pro postavy, který v prvním dílu využívala. Z Hardena dokázala během chvíle udělat takový skoro až sex symbol mladý generace. Roger Kumble z něj naopak udělal totální pako a jen odhalil Tiffinovi herecký limity. A je to celkem škoda, protože uznávám, že jsem mu v prvním filmu celkem fandil. Tady je ale často za kašpara. ()

retrogirl2

Soft porno pro děti, bohužel. Úplně chápu jejich nadšení, to zase jo. Děj je neskutečně stupidní, vyhrocené situace nesmyslné, jen jako kdyby tam prostě musely být. Herecké výkony otřes. Co ten problém s alkoholem? Nějak vyšuměl či co. Snad se dozvíme v pokračovaní - to nevím, jestli už zvládnu. Přitom předchozí díl měl takový svůj zvláštní šmrnc, jiskru. To zde chybí. Hlavní dvojice se mi pořád líbí, ale už to není nějak ono. Mám totožný názor s uživatelem Vančura. ()

mchnk

Prakticky to samé, jako loni, až na ten sex...tvůrci si zřejmě řekli, že toho musí být tentokrát víc a odvážnější, v některých momentech skutečně polemizujete nad věkovou přístupností filmu. Tentokrát se totiž v tom očekávávaném a také naplněném, trapném koloběhu lásky a nenávisti hlavní dvojice, což opět vyplňuje celý děj, objevuje opravdu dost odvážných scén, ve které možná to cílové publikum doufalo, nevím, ale pochybuji, že mi na to do kina přišlo sto patnáct puberťáků jen kvůli předpověditelné romanci. Hromada vulgarismů, k nímž jsou zde nuceni i děti předškolního věku, aby byla alespoň nějaká sranda, film totiž nedokáže pořádně pracovat s žádným žánrem, který se zde objevuje, stahování kalhotek i trenclí a pro to skutečně nejmladší publikum možná i jakýsi návod...snad nemusím psát na co. Výdělečný počin v podobě této filmové série pokračuje a dle závěru ještě neskončil. [Kino Citadela] ()

Arsenal83

Kým jednotka chcela byť teenage romancou a aj to sa jej podarilo len veľmi chabo, druhá časť už chce byť skoro soft erotikou pre deti pod 15. Objavujú sa tu samí teenageri prekypujúcim egom, či dievča či chlapec, všetci sú frajeri hrajúci sa na veľa, pýcha by sa dala krájať. Scenáristicky sme dostali čistý návod pre mladých ako si užívať na gauči, v posteli, na stole, v sprche a pre dievčatá ako majú poriadne vzdychať a v tej sprche dokonca dvíhať telefón. Josephine Langford však okrem toho vzdychania nevie nič zahrať no a Hero Fiennes Tiffin ten má mimiku ako po mozgovej obrne. Jediným pozitívom bola anglická verzia Ó Tannenbaum spievaná nejakým černochom. ()

• Tessa (Josephine Langford) odchádza po hádke a je na hotelovej chodbe bosá (00:25:05/ ), keď schádza dole schodmi, už má na nohách obuv (00:25:23). (GabrielGabko)
  • Narozdíl od prvního filmu má snímek rating „R“. To znamená, že na film smí mládež do 17 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Je to z důvodu, že snímek obsahuje více nahoty a sexu. (ČSFD)