Reklama

Reklama

Servant

(seriál)
Trailer 2
USA, (2019–2023), 19 h 21 min (Minutáž: 24–36 min)

Tvůrci:

Tony Basgallop

Hrají:

Lauren Ambrose, Nell Tiger Free, Rupert Grint, Toby Kebbell, John DiRenzo, Tony Revolori, M. Night Shyamalan, Rosemary Howard, Jill Durso, Boris McGiver (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(40)

Obsahy(1)

Když manželé Dorothy (Lauren Ambrose) a Sean (Toby Kebbell) nečekaně přijdou o svého malého chlapečka Jericho, nesou to různě. Sean se snaží pracovat a Dorothy, neschopná se srovnat se smrtí svého syna, si pořídí panenku, která jí má syna nahradit. Aby toho nebylo málo, tak si pár najme na hlídání mladou chůvu (Nell Tiger Free). Jenže chůva není jen tak normální chůva... (vyfuk)

(více)

Videa (10)

Trailer 2

Recenze (61)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónov║ Komorné, nevyspitateľné, mysteriózne a samozrejme plné očakávaní, záhad ale v konečnom výsledku to nedostalo do kolien. Bolo tam nejaké dejové vyuzlenie a to doslova a nehorázne otvorené priam dokorán. Uvidíme či druhá séria tomu dá lepšie celistvosť. /65%/ ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Shyamalan nejspíš našel ztracenou formu a přináší to co kdysi uměl a poté najednou přestal.Servant díky hudbě a kameře velmi dobře zvládá pracovat s atmosférou a očekáváním diváka a dokáže budit napětí i tam kde se nakonec nic nestane.Až do posledního dílu navíc není úplně jasné co se vlastně děje a vše je dávkováno opravdu pozvolna.Rozuzlení je nakonec trochu jiné než sem čekal,nicméně jsem rád,že nebylo vyloženě zprzněné a překombinované...80% ()

Reklama

somnar 

všechny recenze uživatele

Přesně vidím tu pitching poradu, na který padaly nápady o tom, co by se v tom mohlo dít a o čem by to mohlo být. Reborn panenka! Náboženská sekta! Dítě zapomenuté a udušené v autě! Bohužel se ale ve finále ukazuje, že to byly fakt jen osamocené ideje, které se nepodařilo propojit do smysluplného celku. ()

Alfréda 

všechny recenze uživatele

Čekáte-li finále, twist, nebo aspoň vysvětlení, nedostanete ho. Protahovaná, vystajlovaná bída, která zanechává spoustu otázek. Nemám ráda tenhle tip seriálů ala Ztraceni, ve kterém si musíte většinu domyslet. Pominu-li, jak nesympatická a protivná je ta zrzavá ženská v hlavní roli, nedokázala jsem mnohdy ani rozlišit, kdo je tady "ten divnej" - divně se tam totiž chovaj střídavě úplně všichni. A jak je to s chuťovými pohárky? Citem v rukou? Sektou ve stodole? Čarovnou loutkou nad postýlkou? Miminkem v cestovním kufru? A čí vlastně je? Nic z toho se nedozvíte. 40% ()

dubinak 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. série Tenhle seriál vypadal zezačátku docela dost slibně, v podstatě jsem ani chvíli neváhala a vrhla se do něj, načež jsem každý týden poctivě čekala na další díl. Jako další lákadlo se u něj jevilo Shyamalanovo jméno. Každá epizoda budovala napětí i atmosféru docela úspěšně a diváka napínala jako kšandy. Herecké obsazení potěšilo, každá postava měla svá pro i proti a co je tady určitě na pochvalu tak určitě kamera a celkový vizuál s interiéry krásného městského bytu, Obecně celý námět se mi zdál originální a správně záhadný. Každým dílem stoupá mysteriózno, avšak nápověd k odhalení pointy přichází opravdu málo, a tak by divák očekával aspoň grandiózní a kulervoucí finále, protože Servant toho postupně rozkrývá opravdu jen pramálo. To je právě to, proč mě to postupem času už začalo štvát. Hrozně dlouho se tam jakoby nic neděje a twisty tam nejsou skoro žádné. Finálový díl vyšuměl šíleně rychle a proto je ten zážitek takový necelistvý a neintenzivní, takže škoda no. Jestli bude druhá série, nejspíš si jí ale seženu. ()

Galerie (199)

Zajímavosti (4)

  • Séria sa mala natáčať v Londýne a v New Yorku. M. Night Shyamalan sa po pripojení k seriálu rozhodol zmeniť miesto natáčania na Philadelphiu. (Game90)

Související novinky

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback

20.02.2023

Jakkoli to po tragické sérii ještě tragičtějších filmů Stalo se (2008), Poslední vládce větru (2010) a Po zániku Země (2013) nevypadalo, známý režisér M. Night Shyamalan (Šestý smysl, Vyvolený) přece… (více)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Nový rok znamená samozřejmě taky nálož nových seriálů a hned v lednu začneme zjevně zostra. Hollywood totiž odmítá zpomalit, a tak nás už zkraje roku čekají jedny z nejvýraznějších počinů… (více)

Novinka M. Night Shyamalana nabírá obsazení

Novinka M. Night Shyamalana nabírá obsazení

11.05.2020

Režisér M. Night Shyamalan je věčný tajnůstkář. Jeho filmy bývají často přísně střeženým tajemstvím, které divák neodhalí většinou dřív než ke konci snímku. Ne vždy to za to bohužel stojí, jeho… (více)

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

12.04.2020

Na jeden týden nabízí streamovací služba Apple TV+ několik ze svých seriálů všem divákům zdarma. Akce by měla být spuštěna v USA a všech dalších zemích, kde je služba dostupná, tedy včetně České… (více)

Reklama

Reklama