Reklama

Reklama

Dragnet

(seriál)
USA, (2003–2004), 15 h 46 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Dick Wolf

Hrají:

Ed O'Neill, Ethan Embry, Christina Chang, Desmond Harrington, Eva Longoria, Erick Avari, Katherine Kamhi, Jack O'Halloran, Gary Graham, Eric Darnell (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(22)

Recenze (3)

bundaboy 

všechny recenze uživatele

Ed O'Neill jako detektiv Friday vyšetřuje vraždy, které jsou dost často poměrně brutální. Zručně natočený seriál, který vyniká velice zajímavou kamerou a v první sérii docela originálními připady. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Ďalšia skvelá séria zo stajne DICKa WOOLFa. Je remakom kultovej americkej klasiky s nezabudnuteľným úvodným hudobným motívom, ktorú dnes citujú napr. aj SIMPSONOVCI. Na motívy tejto série bol nakrútený napr. komediálne ladený DRAGNET s TOMom HANKSom a jej hrdinov do istej miery karikuje aj postava KEVINa SPACEYho z filmu L. A. CONFIDENTIAL, kde SPACEY vystupuje ako konzultant fiktívneho seriálu BADGE OF HONOR. Kto si myslí, že ED O´NEILL bude navždy iba AL BUNDA tak ten sa "šeredne" mýli. Technická poznámka: Prvá séria má originálny názov DRAGNET, druhá séria zasa L. A. DRAGNET. (1.7.2005) ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tradiční oldschoolovka. Poliš ze staré školy v nové mutaci Dragneta, tentokráte s Edem Bundou. Akorát je sranda, že pro takové jako Desmonda Harringtona a Lauren Vélez to byla přestupní záležitost do Dextra, ale Eva Longoria přešla do Desperate Housewives. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

  • Dragnet je jakýkoli systém koordinovaných opatření pro zadržení zločinců nebo podezřelých, včetně silničních zátarasů a dopravních zastávek, rozšířených testů DNA a obecné zvýšené ostražitosti policie. Termín pochází z rybářské techniky tažení rybářské sítě. (sator)
  • Roli poručíka Joe Friday měl původně hrát Danny Houston. (reich)
  • Natáčení probíhalo v New Yorku a Los Angeles. (reich)

Reklama

Reklama