Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(40)

Obsahy(1)

Jen chvíli poté, co biolog Dr. Nick Tatopoulos pomohl zastavit řádění Godzilly v New Yorku, narazil v městské kanalizaci na jeho poslední neporušené vejce. Mládě, které se z vejce vylíhne, začne vědce vnímat jako svého rodiče a spřátelí se s ním. Ve snaze dozvědět se více nejen o Godzillovi, ale i o ostatních monstrech a jiných přírodních anomáliích všeho druhu, dává Nick dohromady výzkumný tým H.E.A.T. (Humanitárně-Environmentální Analytický Tým), jehož úkolem je tyto gigantické hříčky přírody studovat a v případě potřeby eliminovat. Bioložka Elsie Chapman, vynálezce Mendel Craven, počítačový expert Randy Hernandez a agentka tajné služby Monique Duprée cestují společně s Nickem a jeho gigantickým plazím kamarádem po celém světě, aby ochránili lidstvo před útoky všemožných zmutovaných tvorů. (Israha)

(více)

Recenze (3)

Da_reba 

všechny recenze uživatele

GO, GO, GO! Catchphrase Dr. Tatopoulousa doslova oživila vzpomienky na detstvo a bájnu stanicu Cartoon network. Vtedy som nato vyslovene dychtivo čakal, dneska to už vidím inak. Seriál prakticky nemá žiaden dej, všetky časti sú ako cez kopirák, len s inými postavami a príšerami. Nieje divu že to po len dvoch sériách len tak skončili. Ale tak je to animák pre decka a v porovnaní stým čo pozerajú mojí malí synovci je to stále ďaleko lepšie. 80% ()

Reklama

JohnMiller 

všechny recenze uživatele

Nostalgia z detstva. V čase keď som to sledoval mi to prišlo také trocha odvážnejšie.. Bolo tam plno príšer aj tá samotná animácia nebola taká, aby to chodilo cez víkend ráno pre najmenšie deti. Ja som to sledoval na maďarských staniciach.. Bď TV2 alebo RTL klub.. To už si nepamätám. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (5)

  • Seriál navazuje na film Godzilla (1998), můžeme však zpozorovat, že vzhled titulního animovaného monstra se od toho filmového poněkud odlišuje. Tvůrci filmu totiž poskytly animátorům pouze prvotní návrhy na design Godzilly, nikoli však ty finální – animátoři tak neměli jinou možnost a seriálovou „Zillu“ poupravili dle svého, přičemž se hojně inspirovali u původních japonských filmů. (fiLLthe3DD)
  • Společnost Toho poskytla americkým filmařům licenci pouze na postavu Godzilly, a proto musela být pro tuto show vymyšlena monstra nová – mnohá z nich ovšem byla inspirována vzhledem příšer z původních japonských filmů. (fiLLthe3DD)
  • Trojdílný příběh „Monster Wars“ je ve své podstatě volným remakem filmu Destroy All Monsters (1968). Také totiž obsahuje armádu příšer pod kontrolou mimozemské civilizace, snažící se pomocí ní o dobytí Země. (Israha)

Reklama

Reklama