Ovdovělý, světově proslulý neurochirurg Michael Hfuhruhurr (Steve Martin) je vlákán do manželství bez lásky s Dolores Benedictovou (Kathleen Turner), kterou zajímají pouze jeho peníze. Během cesty do Vídně na lékařskou konferenci se zamiluje do mozku naloženého v líhu a také se zaplete do vražd, které na svědomí tzv. Výtahový vrah. (oficiální text distributora)

jednaveta

Jeden z nejšílenějších filmů Steva Martina, který se svým maniakálním nasazením a kadencí blíží asociačním parodiím z dílny ZAZ. ()

fandadofilmu

ďábelsky ujetá legrace - tohle se opravdu povedlo. Některé momenty jsou nesmrtelné a úžasné. Akorát mám pocit, že na tomhle filmu už trochu zapracoval zub času. ()

Cortyx

Zvláštní film,Steve Martin moc tento film svými gagy nezachránil i když pointa filmu mohla být dobrá . ()

Kubi21

Ne, odpad nedám, ale tohle byla opravdu hrůza. Nevím co k tomu jiného říct. Ten film ve mne vyvolával pocity trapnosti a hnusu a to nejsem odpůrce komedií Stevea Martina, ale tady opravdu šlápl vedle. ()

nanamarak1

Slušná komedie z několika naprosto perfektníma scénama. Bohužel, těch trapnejch je taky celkem dost (hlavně z počátku). Dalším negativem je nepovedený soundtrack. Nevim, jak ho přesně popsat. Takový lacino-šmírácký. Jinak nechápu, jak někdo může napsat, že je Martin v tomto filmu nevýrazný. Vždyť tu přehrává víc jak v Růžovém panterovi. 60% ()

Infalín

U nás poměrně neznámá komedie, ke které ani neexistují české titulky. Ale kdysi jsem ji viděl a upřímně musím přiznat, že jsem několikrát vybouchl smíchy. Zejména kontrola řidiče na přítomnost alkoholu v krvi mě na několik minut paralyzovala. K čemu jsou drahé alkohol testery, když řidič může před policistou chodit po rukou, žonglovat s pomeranči a metat kozelce? Přesvědčit se můžete sami. Tenhle film rozhodně splňuje svůj účel, byť má hluchá místa. ()

SuzieS

když to běží v televizi, a člověk to bere spíše jako kulisu k dalším x činnostem, tak je to v pohodě. Pár vtípků se tam taky najde, ale rozhodně bych si to sama nepustila ()

petiiik3

Film je tak průměrný nebylo to ani zábavné ale zase sem se ani moc nenudila :) bavilo mě že to není ten typ filmu kde je všechno moderní přemoderní ale asi to bude tim že to není nejnovější každopádně se Stevem je nejlepčí růžový panter :-D ()

flamboyant

Gag na gagu v rychlém tempu se zběsilým Stevem Martinem a s dobově svůdnou Kathleen Turner, která si vystřihla další ukázkovou mrchu. ()

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

Zemřel herec a režisér Carl Reiner