Šokující živé vysílaní, které během chvíle změní životy několika nevinných lidí. Radek (Karel Roden) se po téměř dvaceti letech nečekaně vrací do svého rodného města, aby zde nalezl jistou mladou ženu a jednou provždy se vyrovnal se svou minulostí. V pátrání po neznámé ženě mu pomáhá Eva, ambiciózní rozhlasová moderátorka, která jeho příběh dostane do své živě vysílané noční show. Chtěla mít ve vysílání senzační událost, ale k jejímu zděšení a ke zděšení všech posluchačů začne na povrch vyplouvat něco, s čím nikdo nepočítal. Svůj plán připravoval Radek několik let a během jeho vyprávění je do pochmurného příběhu vtažena nejen ona sama, ale i pražská kriminálka a další aktéři dlouho zapomenutých událostí. Začíná napínavý boj o čas a o spravedlnost. Opravdu už je vše nenávratně promlčeno? (Bontonfilm)

Ponkry01233

Film byl geniálně natočený, ani nejde moc uvěřit že byl natočen v Česku. Příběh je velmi zajímavý, obsazení hlavních rolí je skvělé až na Barboru Bočkovou, která má za sebou velmi málo filmů a skoro vůbec neumí hrát. Do takhle velmi dobrého filmu se vůbec nehodí obsadit do hlavní role herečku, která vůbec není známá a ještě k tomu neumí hrát. Tuhle roli si by zasloužil zkušený a známý herec. Divím se, že na filmu nespolupracovali i jiné země, obzvlášť když ve filmu hraje Karel Roden, který je velmi oblíbený i v zahraničí. ()

NPlayer

Tohle se mi líbilo, napětí fungovalo po celou dobu sledování filmu. Karel Roden (ač nepatří k mým oblíbencům) byl opravdu vynikající. Igor Bareš také, Vilma Cibulková rovněž. Už méně přesvědčivá byla pro mě Denisa Barešová a hlavně, což je škoda, Barbora Bočková v roli rozhlasačky (je to zvláštní, porovnejte řeč rozhlasáků a herců, kteří rozhlasáky hrají, je to většinou propastný rozdíl - totéž, když si herec střihne roli reportéra). ()