Reklama

Reklama

Dračí záchranáři

(seriál)
  • USA Dragons: Rescue Riders
Trailer

VOD (1)

Série(2) / Epizody(26)

Obsahy(1)

Hrdiny svět potřebuje, jen ti ho zachrání. Dvojčata Dak a Leyla a čtveřice jejich dračích kamarádů zachraňují Vikingy i draky v okolí městečka Stokučí. (Česká televize)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dětský spin-off Draků pro nejmenší. I když to je pro děti nejmenšího věku, mě to bavilo. Animace fajn, příběhy nemají takovou výchovnou váhu, je to překvapivě solidně akční a a fakt, že 2 děti rozumí dračí řeči, otevírá dost prostoru pro zase něco nového, co zatím v dračím vesmíru nebylo. Draci samotní jsou skvělý, baví, mají dobrý charaktery a Krkal nad všemi vede roztomilostí i chováním. Dobrá práce. Jen doufám, že navazující seriál, který získal na podzim 2021 Peacock, se časem dostane i k nám v jakékoliv formě. ()

Reklama

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Tím, že se vše odehrává na stejném místě, tak jsem nějak nepochopil souvislost nebo návaznost s Jak vycvičit draky. Fakt je, že to není extra zábavné ani nijak vizuálně pohledné. Digitál z toho stříká na všechny strany. Je to jen další seriál, který čerpá z mnohem slavnějšího filmového a seriálového kolegy. ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Dcerka už jede obě série asi po osmé, takže jsem po pár dílech naznal, že asi mohu ohodnotit. Jak vycvičit draka pro nejmenší se v podobě seriálu kupodivu docela povedlo. [Netflix] ()

Krnac 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

7,5/10 - vzhľadom na cieľovku. Trailer vyzeral dosť na nič ale výsledok je pomerne dobrý. Zo začiatku je všetko priemer, silné mierenie na deti a občas sa pritrafí dobrá hláška, postupom sa seriál zlepšuje, časti začínajú mať náväznosti, sú tu vážne časti a pár pri ktorých sa bude každý rehotať, sú tu veci ktoré fanúšik Ako si vycvičiť draka dobre pozná ale snažia sa dodávať nové druhy drakov, starší divák bude v deji vedieť niektoré veci dopredu a u jednej časti odhadnete koniec 10 minút dopredu. Keď vezmem že je to určené pre deti tak 4* ale len vďaka 2. polovici, tá prvá je naozaj len uvedenie a chýba mi tam origin scéna pre Daka a Leylu. ()

Galerie (137)

Reklama

Reklama