Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Drogový překupník Reese Feldman, který žije navenek spořádaným životem ctihodného otce rodiny a stará se o nadaci pro propuštěné vězně Na dobré cestě, na své jachtě zavraždil Terrence Meyerse, který nechal spadnout jedno z jeho letadel převážejících kokain – a ne ledajaký. Nový, prakticky nezjistitelný druh má přitom stejné účinky jako klasická droga. Policista David Starsky dostává ve stejné době nového parťáka Kena Hutchinsona, zvaného Hutch… Zatímco Starsky bere svou úlohu policisty smrtelně vážně, Hutch se při výkonu svého povolání spíš baví a nenápadně se snaží, aby mu příležitostně něco „uvízlo za drápkem“. Tak je tomu i v případě nalezeného Meyerova těla, které vyplavila voda. V kapse zavražděného Terrence najde promočené bankovky, které okamžitě zmizí v té jeho. Když zjistí totožnost oběti, hovoří nejprve s jeho bývalou milenkou Heather, která je odkáže na člena motorkářské bandy. Ten ale momentálně sedí, takže se za ním vypraví do vězení. Velký Earl jim prozradí, že Terrence byl ve spojení s Reesem Feldmanem. Oba mu totiž dělali tělesné strážce a byli pověřeni ochranou jeho transportů drog. Dostávají také balíček koksu, který jim zprvu připadá jako umělé sladidlo. Starsky se ale na vlastní kůži přesvědčí, že se skutečně jedná o nový druh kokainu vynikající úrovně… Policistům někdo usiluje o život: Hutchův dům vyletí do povětří a je zraněn malý Willis, o něhož se Hutch stará. Po Starském zase někdo střílí. Nakonec naleznou muže, který byl podplacen, aby je zlikvidoval. Jedná se o Korejce, jehož synek je dokonalým vrhačem nožů, což oba poldové opět zakusí na vlastní kůži. Ještě štěstí, že Hutch ovládá korejštinu, a tak se dozvědí, že muže najal sám Reese Feldman. Chce je zlikvidovat, protože ohrožují jeho obchody. Ten největší se ale teprve chystá… (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (497)

anais 

všechny recenze uživatele

Příjemná komedie, která nejednou připomene seriály typu Profesionálové, ale třeba i Kojaka. Humor tu nezachází do dnes populárních extrémností a přitom je to minimálně stejně vtipné jako když si ho někdo strká do koláče. Jen mě trochu mrzelo, že většina takových těch hlavních vtipů byla vyzrazená už v traileru. Takže upoutávce se vyhněte a film určitě shlédněte! ()

golfista 

všechny recenze uživatele

Abych se přiznal, tak netíhnu ani k Benu Stillerovi, ani k Owenu Wilsonovi. Ale těch nových komedií moc nevzniká, tak co si máte půjčit :) ... Byl jsem příjemně překvapen (to bývám rád). Svižně natočené v prostředí a stylu dokonale navozujícím sedmdesátá léta (a už to byl u mě předpoklad úspěchu :). Režisér na odkazy ke "klasickým" filmům netlačí, ale vystoupí před vámi přesvědčivě (holubi na závěr mě dostali !) .... Původní seriál jsem neviděl, takže závěrečné "předání štafety" od původních představitelů na mě nezapůsobilo až tak, ale vyplynula z něj možnost dalšího pokračování - už teď se těším :) ()

Reklama

genetique 

všechny recenze uživatele

Neviem, prečo som tento filmík tak dlho obchádzal. Ozaj sa to tvorcom podarilo. Síce som nevidel originály, ani seriál, ani film, ale myslím, že toto preskočilo oveľa obidva spomínané. Frat Pack v plnom nasadení! Parádny humor, spojenie Stiller-Wllson je ako vždy osvedčené, nech ešte využijú spolu niečo, kým sa dá a kým ich žerieme. A Snoop Dog bol tiež svetový! 80%. ()

BrooksW.Here 

všechny recenze uživatele

"Starsky & Hutch" je veľmi pohodová a (nie úplne) akčná komédia, ktorej humor mi sadol na výbornú a som si istý, že ak sa rozhodnete si tento film pozrieť, tak o zábavu budete mať postarané. S komédiami Bena Stillera a Owena Wilsona som síce zatiaľ ešte nemal veľkú skúsenosť, ale prečo to aspoň neskúsiť? Miestami som sa naozaj neskutočne bavil a niektoré scény ma dokázali neuveriteľne rozosmiať (tanečný súboj, rozhovor s Willom Ferrelom ako "Big Earlom", no rozhodne najlepší gag bol ten s utopeným telom, ktoré stačí iba šťuchnúť preč od pobrežia a dúfať, že ho vyplaví na území iného okrsku, aby sme to nemuseli riešiť my 🤣). Vo dvojici Starsky a Hutch je vďaka hercom cítiť skvelú tímovú chémiu, a aj keď je každá z ich postáv úplne odlišná ako tá druhá a navonok nemajú spolu absolútne nič spoločné, v podstate sa na nich aj napriek všetkému veľmi dobre pozerá a celý čas sa skvelo dopĺňajú. Tiež aj vydarený retro-štýl tomuto filmu pekne prospieva a aj keď som v danej dobe nežil (a ešte ani dlho po nej), nemal som problém sa do daného času presunúť a pocítiť jeho energiu, no a rýchlo som si zvykol aj na nastavenie celého filmu. Skúsim to zhrnúť, komédia "Starsky & Hutch" je pohodová oddychovka, ktorú odporúčam úplne každému, kto hľadá aspoň 100 minút odpočinku 😀. Za mňa 7,5 kokaínových sladidiel z 10. "Stop shooting my car!" ()

Cival 

všechny recenze uživatele

Stylové, zábavné, skvěle natočené. Přesná atmosféra a fajnový celkový feeling. Doufám, že dvojka bude hodně brzy, protože se mi po kamarádech prostě stejská. Původně jsem si myslel, že v mých očích mají náběh na maximální hodnocení pouze některé momenty, ale když i týden po druhém shlédnutí pořád s úsměvem ve tváři vzpomínáte na chytré gagy a hypervtipné slovní přestřelky, nelze než přimhouřit očko a zvednout hodnocení na pět hvězdiček. Přestože mě takový Zoolander nijak výjimečně nebere a za svojí Starskymánii se upřímně stydím. Phillips - Stiller - Wilson na hrad. Amy a Carmen ke mně do postele! ()

Galerie (85)

Zajímavosti (27)

  • Film utržil 28,1 milionů amerických dolarů během otevíracího víkendu (5. - 7. 3. 2004), což byl do té doby nejvyšší březnový debut studia Warner Bros. (imro)

Související novinky

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

26.12.2007

Díky stávce scenáristů a přesouvajícím se termínům natáčení a premiér je v Hollywoodu pořádně horko a dochází k tolika změnám, že nejvýstižnějším označením situace bude asi slovo guláš. Začněme hned… (více)

Reklama

Reklama