My z Kačerova

• Česko Kačeří příběhy (více)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (více)

Strýček Skrblík a jeho tři synovci, Dulík, Bubík a Kulík. Kdo by neznal tyto kačery z Kačerova? Když Skrblík, lakomý milionář sídlící v honosné vile, zrovna nestřeží své peníze před zákeřnými Rafany, vydává se na výpravy za dalším bohatstvím. A jeho malí synovci mu v tom pomáhají po boku Rampy McKváka. Proti nim ale stojí dva silní protivníci, Magika von Čáry a kačer Hamoun. Jejich výpravy ale vždy dopadnou dobře a doma na ně už čeká paní Čvachtová a samozřejmě čas od času hostující kačer Donald. (Zoiberg)

RadimFišer

Toto je seriál s fenomenální nezapomenutelnou myšlenkou. Od něj pochází vše ostatní. Od něj odvozují děti hrdost, ego a to, že bychom neměli chtít moc peněz jako strýček Skblík. Jestli jsem u nějakého seriálu vůbec nepochyboval za pět hvězdiček, tak je to tento. Rychlá Rota, Pinokio a další, to vše pochází od tohoto rodinného filmu na který se chci dívat se svými dětmi, které ještě nemám. ()

CiPR

Pro mě jednoznačně seriál, na kterém jsem vyrůstal. Kvalitní podívaná od Disney. Vstávat v 7 ráno kvůli seriálu nebyl pro mě tenkrát problém, jen abych viděl další díl My z Kačerova. Nejvíc si pamatuji Rampu McKvak, tomu se prostě nic nevyrovnalo. Jen je škoda, že podobné věci pro děti už nejsou, škoa. 90%. ()

vito_corle

Dulík, Bubík, Kulík strejc lakomec a super pilot to jsou další oblíbení animáci. Další klasika, na které jsem vyrůstal. Strejda škrt co krauluje v penězích v titulcích je úžasný. To byly pohádky, u kterých jsem se bavil, byli srozumitelně nakreslené a skvěle nadabované. ()

troxor

Když jsem byl malý kluk, těšil jsem se na Kačery jako na Vánoce. S Gumídky to byla modla mého mládí. :) Nemilosrdná kapitalistická pijavice Strýček Skrblík a drůbeží Indiana Jones Rampa Mckvák byli mými životními idoly. Pěkně se na ně vzpomíná. A tu hlavní písničku si pamatuju doteď... ()

gombarix

Dokonalost. Rannímu dvojbloku Kačeři-Rychlá rota už se pro mě nic dalšího nevyrovnalo. V každém díle byl navíc aspoň jeden gag, který odrovnal i dospělého. "Haló, u telefonu banán. É, chci říct Ňouma." - "Já jsem rozbil víc letadel než kolik ty jsi kdy viděl." Ovšem pozor, novější díly (bez Rampy, s Fentonem, s Rampou kterého nemluví Heřmánek apod.) jsou už výrazně slabší. ()

IvcaG

Kačerov jak hurikám..... Jó dětská léta to byla doba štejda Skrblýk, Rampa, Šikula a spousta dalších postav co tento animák udělal dětskou srdeční záležirostí.. ()

J. T. Kirk

Jeden z nejlepších animovaných dětských seriálů, nejen pro děti.. Nedávno jsem si zase po dlouhé době prošel všechny díly a prostě BOMBA!!! ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (více)