Bridgertonovi - Série 3

(série)
USA, 2024, 7 h 59 min (Minutáž: 52–71 min)

Každá z letošních debutantek se chce stát hlavní hvězdou plesu. Nevýrazná mladá dáma, co žije dvojím životem, ve světě tajností a překvapení úplně rozkvete. (Netflix)

Akinaz

Mě se tahle série líbila. Trochu mi vadilo to rozdělení na dvě části...což je teď moderní zdá se už nejen u filmů, ale i u oblíbených sérií.  Na díl o Penelope a Colinovi jsem se moc těšila...mám načtené knihy o celé rodině Bridgertonových, a tak jsem byla zvědavá, jak se toho tvůrci zhostí. A nebyla jsem zklamaná. Co se týče ostatních linek, tak ten konec s Francescou úplně zabil celý její příběh... to jsem zvědavá, jak se z toho tvůrci do budoucna vymotají...protože toto opravdu ne. Ale jinak jsem i se změnami v linii P + C spokojená. Za mě 5* ()

JimmyBook

Inu, rozhodně se mi líbila ta určitá nejistota - narozdíl od předchozích sérií tady nebyla 100% jistota, s kým hlavní postava skončí. Ale dost mi vadil Collins i Elois - chovala se hrozně, občas skoro až popírala svoje feministické názory. Ale lidé ji budou milovat, anžto je to žena "s vlastní hlavou", ač za mě není zdaleka tolik chytrá jako Penelope. Jinak ale povedená série. ()