Bridgertonovi - Série 3

(série)
USA, 2024, 7 h 59 min (Minutáž: 52–71 min)

Každá z letošních debutantek se chce stát hlavní hvězdou plesu. Nevýrazná mladá dáma, co žije dvojím životem, ve světě tajností a překvapení úplně rozkvete. (Netflix)

Bridgertonovi - V měsíční záři (2024) (epizoda) (S03E02)

• Penelope (Nicola Coughlan) několikrát před Colinem (Luke Newton) „ujede pusa“ ohledně Lady Whistledown (Julie Andrews). Ve scéně s deníkem mu zalichotí, že dobře píše, na Měsíčním bále v tomto pokračuje, což naznačuje, že se v tom vyzná, a při Colinově noční návštěvě v zahradě řekne, že Whistledown má za úkol informovat o tom, co si lidi povídají a bylo by podezřelé, kdyby se o její situaci nezmínila. (klara.leb)

Bridgertonovi - Síly přírody (2024) (epizoda) (S03E03)

• Při scéně s balónem za provaz tahá několik mužských postav, včetně Benedicta (Luke Thompson) a tomu při natáčení praskly kalhoty. Převléknul se do jiných a natáčení pokračovalo až do momentu, kdy se to stalo znovu. Luke prozradil, že tohle se stalo dohromady třikrát a nakonec už se s výměnou kalhot ani neobtěžovali, prostě to nějak zakamuflovali a pokračovali. (klara.leb)

Bridgertonovi - Síly přírody (2024) (epizoda) (S03E03)

• Aby ve scéně, kdy Colin (Luke Newton) sleduje tanec Penelope (Nicola Coughlan) s Lordem Deblingem (Sam Phillips), byly co nejpřesněji zachyceny Colinovy emoce, jeho detail se točil tak, že ze sálu postupně zmizeli všichni tanečníci i herci a Luke Newton se tak dívá na Nicolu Coughlan a Sama Phillipse, jak tančí v prázdném sále. (klara.leb)

Bridgertonovi - Síly přírody (2024) (epizoda) (S03E03)

• Ve scéně, kdy Colin (Luke Newton) zachrání situaci s horkovzdušným balónem, lze jasně vidět, že těsně předtím, než se rozběhne, kouká na Penelope (Nicola Coughlan), která je z jeho pohledu v nebezpečí a je to tak jeho primární motivace. (klara.leb)

Bridgertonovi - Staří přátelé (2024) (epizoda) (S03E04)

• Při natáčení třetí série na sebe Nicola Coughlan (Penelope) a Luke Newton (Colin) vymýšleli různé vtípky. Nicola přes rok plánovala že při scéně na finálním plese v této epizodě místo domluvené písně nechá zahrát píseň „Cougar Town“ chlapecké skupiny, ve které v mládí působil Luke Newton. Domluvila se s režisérem a tahle nahrávka byla zveřejněna například na jeho Instagramu. (klara.leb)

Bridgertonovi - Staří přátelé (2024) (epizoda) (S03E04)

• Ve scéně v kočáře Colin (Luke Newton) předtím, než vystoupí, upravuje Penelope (Nicola Coughlan) šaty a udělá to bez pomoci ukazováčku a prostředníčku. Toto byl nápad Lukea Newtona, který nebyl ve scénáři, udělal to sám od sebe a tento moment se stal virálním. (klara.leb)

Bridgertonovi - Tik tak (2024) (epizoda) (S03E05)

• Nicola Coughlan (Penelope) se v epizodě objeví nahá. Prozradila, že to byl její nápad a speciálně požádala o to, aby byla co nejvíce nahá. Řekla k tomu: „Je to jako to největší f*ck you všem, co mají potřebu neustále komentovat mé tělo. Až mi bude 80, můžu si to pustit a říct si, wow, byla jsem fakt sexy!“ (klara.leb)

Bridgertonovi - Tik tak (2024) (epizoda) (S03E05)

• Nicola Coughlan (Penelope) byla na premiéře třetí série nazvána odvážnou, že se objevila v seriálu nahá. Její odpověď byla: „Víte, je to těžké, protože ženy s mou figurou, s perfektními ňadry – dostatečně často se na obrazovkách nevídáme. Jsem hrdá že jsem členkou této komunity žen s perfektními ňadry a doufám, že si je užijete naživo.“ (klara.leb)

Bridgertonovi - Ruku v ruce (2024) (epizoda) (S03E07)

• Když Colin (Luke Newton) a Penelope (Nicola Coughlan) na své svatbě tančí, v jeden moment ze sálu zmizí všichni kromě nich. Takový záběr nebyl původně v plánu, ale choreograf Jack Murphy přišel v den natáčení s tímto nápadem natočit tanec jen jich samotných a tato verze to dotáhla až do finální verze. (klara.leb)

Bridgertonovi - Ruku v ruce (2024) (epizoda) (S03E07)

• Colinovy (Luke Newton) slzy při scéně, kdy přijde na to, že Penelope (Nicola Coughlan) je Lady Whistledown, byly pravé. Luke Newton měl být naštvaný a křičet, ale byl tak unavený a emocionální, že prostě začal brečet a režisérovi se to líbilo. (klara.leb)
  • Nicola Coughlan na margo svojích nahých scén: „Viete, bolo to ťažké, lebo si myslím, že ženy s mojím typom postavy – ženy s dokonalými prsiami – nevídať na obrazovkách dosť často. Som veľmi hrdá ako členka komunity žien s dokonalými prsiami, že som mala možnosť ich ukázať a verím, že si to diváci užili.“ (Arsenal83)