Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Hansolo35 odpad!

Kdybych hodnotil komentáře uživatelů pod touhle hovadinou, tak má Soukup pět hvězdiček Jaromíra Soukupa. Takhle jsem se dlouho nezasmal. Leč hodnotím tu jeho zvrácenost. Takže... Scénář: Jaromír Soukup...hudba: Jaromír Soukup... Střih... Jaromír Soukup... hlavní dvoj role: Jaromír Soukup...kamera: mobil Jaromíra Soukupa... hlavní kameraman: Jaromír Soukup. Vše natočeno, režírováno, ozvučeno a vysíláno během desetiminutové pauzy mezi vysíláním pořadu "Volejte Jaromíru Soukupovi" a "Otázky pro Jaromíra Soukupa pokládá Jaromír Soukup". Celkový dojem: pět a půl pračky Whirlpool - značky vítězů. Jaromír by chtěl být asi premiér a tak to napsal Ježíškovi tak, jak to umí jen on. Nenápadně, vtipně a neotřele :-) ()

Tristan_nsc odpad!

K seriálu Premiér by se toho dalo napsat mnoho negativního. Scénář připomíná kvalitou pornografické snímky, herecké výkony ani nejsou improvizační a kamera je jako z nízkonákladového seriálu z Turkmenistánu. Na seriálu je všechno špatně, ale v tom je právě jeho genialita. Genialita něčeho tak tragikomického, co tady dlouho nebylo a asi ani dlouho nebude. Genialita, která vyvrcholila v jednom z pořadů Jaromíra Soukupa, kdy si pozval "de facto" sám sebe na rozhovor. Doporučuji alespoň pár dílů vidět, protože to je "klenot", jaký nemá obdoby. ()

Dub01 odpad!

Naprostá strata času. U sledování tohoto seriálu budou i odpadky v koši zajímavější a poutavější než sledování této ubohé "komedie". 1% ()

23620987

Komediální seriál Premier s Jaromírem Soukupem v hlavní a jediné roli je doslova masterclass v tom, jak udělat divácky úspěšný show. Tento seriál představuje peak performance současné české televizní tvorby, kde každá scéna, každý dialog a každý frame rezonuje vibes neuvěřitelné kvality a kreativity. Jaromír Soukup zde předvádí next-level herecký výkon, který je tak on point, že je těžké uvěřit, že všechny postavy ztvárňuje jeden člověk. Jeho schopnost switchnout mezi různými charaktery s takovou ease a fluency je naprosto fascinující a zaslouží si standing ovation. Soukup exceluje v každé roli, kterou ztvárňuje, a přináší do každé postavy nejen authentic humor, ale i hluboké emoční nuance. Je to total slay. Scénář tohoto seriálu je brilantně napsaný, plný witty dialogů a situačního humoru, který mě držel v non-stop záchvatech smíchu. Každý punchline je načasovaný tak dokonale, že není šance, aby si divák oddechl od smíchu. Scénář je nejen inteligentní a sharp, ale také odvážný v tom, jak se neustále pohybuje na hranici absurdity, aniž by kdy spadl do over-the-top karikatury. Je to perfektní blend mezi chytrým a savage humorem. Štáb odvedl major práci, co se týče produkce a vytvoření atmosféry seriálu. Set design, lighting, i camera work jsou jednoduše top-tier. Prostředí, ve kterém se seriál odehrává, je vytvořeno s takovým důrazem na detail, že působí naprosto immersive a reálně. Každý prvek je promyšlený a dokonale zapadá do celkové estetiky seriálu. Vše dohromady vytváří vizuálně atraktivní a příjemné prostředí, které dokonale doplňuje komediální tón seriálu. Jsem absolutně mind-blown tím, jak kvalitní tento seriál je. Premier je nejen skvělou ukázkou toho, jak může vypadat česká komedie na A-game, ale také ukazuje, že i s jedním hercem může být seriál total banger. Soukup, scénář i štáb odvedli práci, která je no-cap na světové úrovni. Neudržel jsem se nesmát od začátku do konce – je to must-watch pro každého, kdo si chce pořádně zlepšit náladu a zažít něco opravdu lit. ()