Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Poté, co dostane od svého přítele kopačky, se brooklynská učitelka potřebuje rychle dostat k penězům. Rozhodne se proto trénovat chlapecký basketbalový tým. Jenže o basketbalu vůbec nic neví! Nakonec se z ní ale stane víc než jen trenérka. Kluci ze střední školy Sunset Park High jsou nadaní mladí basketbalisté, kteří hrají jako o život, aby byli nejlepší. A rozhodně nestojí o to, aby jim šéfovala nová trenérka. Phyllis Saroková má ale o cestě k vítězství jiné představy. Přestože nemá s basketbalem žádné předchozí zkušenosti, jedno ví jistě - pokud se chlapci chtějí dostat na vrchol, musejí začít hrát jako tým. Zatímco si Phyllis okamžitě padne do noty s hvězdným sportovcem Shortym a energickým hráčem jménem Busy-Bee, u ostatních musí vynaložit mnohem větší úsilí. Ale protože svým svěřencům bezmezně věří, nakonec se jí podaří proměnit tuhle různorodou skupinu talentovaných dětí ve vítězný tým, který to dotáhne až na domácí šampionát. Během této cesty se trenérce - stejně jako jednotlivým členům týmu - v sobě podaří objevit nejen opravdový talent pro hru, ale i víru ve vlastní schopnosti. (HBO Europe)

(více)

Recenze (5)

Juto 

všechny recenze uživatele

Športový film, ktorý je inšpiratívny, niekedy vtipný, ale takýto typ filmu som už videl, a boli lepšie. 6/10 ()

Ironhead 

všechny recenze uživatele

Zadna revoluce ani klasika to neni a nebude, ale dalo se... vcera sem na to nahodou narazil na HBO a dokiukal to, ikdyz film koncil az ve dve rano ;) ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Má v kanclu plakát s Brucem Lee do půl těla.." - "A co z toho jako plyne ??" - "Že trenérce se líbí černý !!" - "Bruce Lee je Číňan, ty magore !!" - "Je napůl černoch a napůl Číňan !! Jen si vem to jméno !!" ;) ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Klasická sportovní pohádka, která ale bude fungovat skoro vždycky. Zvlášť, pokud máte kladný vztah ke sportu a basketbalu, protože tohle je pro sportovní drama velmi vděčné téma. Skupina outsiderů se díky novému elementu semkne, dá si dohromady život i hru a vám těch 90 minut příjemně uteče. Pokud se vše točí kolem basketbalu, je to v pohodě. Všechno je v kolejích, ze kterých film ani jednou nevybočí. Pohodovej film na sobotní dopoledne ke snídani. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama