Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Vavča 

všechny recenze uživatele

Tohle není pouze retro konce 90.let, ale perfektně propracovaná kriminálka zobrazující společnost a zločineckou scénu japonska pohledem gaidžina z USA. Všichni herci odvedli velice dobrý výkon v tomto realistickém temném krimi, které je je velmi pohlcující. Musíte dát seriálu šanci, akceptovat pomalejší tempo vyprávění. Spletenec vztahů, kulturní odlišnosti, vše krásně vykresleno. Navíc ta retroatmosféra není vůbec jalová, perfektní pulzující mozaika doby. Již se těším na druhou sezónu. (Viděno v roce 2022). ()

hrumsrt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedinečná příležitost získat práci v prestižních japonských novinách Meičo, to potká jen hrstku vyvolených. Přesto se pokouší příležitosti chopit mladý začínající americký novinář Jake Adelstein, naučil se plynně japonsky a je připraven udělat za dosavadním životem tlustou čáru, splnit si svůj sen a stát se v Zemi vycházejícího slunce novinářskou legendou. Jenže co dělat, když chcete psát o zločinech jakuzy a nikdo se s vámi nebude bavit, protože jste gaidžin.. Musíte něco nabídnout, musíte si vybudovat vztahy s policií a otevřít se světu pohybujícímu se na hraně zákona.. A třeba kápnete na něco opravdu velkého... 85% ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V konečnom zúčtovaní nadpriemerný seriál, so slabším rozbehom, množstvom nudnejších pasáži, jednotlivé epizódy by sa dali s prehľadom okresať na 45 minút, vynikajúci je výber dobových pesničiek pri návštevách tanečných klubov a seriál má jedno obrovské plus ktoré sa len tak nevidí - novinár robí chyby a v polícii pracuje muž, ktorý nie je alkoholik, má rád svoju rodinu a všetci o ňom vedia že sa nedá podplatiť. Takto si trúfnuť ísť proti liberálnej vlne, to sa len tak nevidí... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozjezd první sezóny nebyl z nejrychlejších a nemohl jsem se zbavit pocitu, že by epizodám slušelo vyšší tempo. Od třetího dílu má spokojenost zvolna narůstala; z toho, co jsem viděl, jsem usuzoval, že si tvůrci pro diváky chystají pořádně výživný závěr, a nakonec jsem jen tupě civěl, jako chlapeček, kterému větší kluci sebrali na pískovišti kyblíček. Dostavilo se u mě tedy zklamání, které nebylo způsobeno ani tak průběhem řady jako jejím zakončením- nezakončením. / Poučení: Pokud jde feministkám skutečně o práva žen, měly by za ně začít bojovat v Japonsku nebo Íránu. ()

Blazkowicz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na první sérii skvělé, ale dokonalost to není. Možná jsem měl od toho jiná očekávání, co se vývoje příběhu a postav týče. Někdy je to dost utahané a prostě nezajímavé. O yakuze je tam toho hodně, ale jelikož to byl můj primární účel, tak tam toho není dost. U postav mi vadí (ne)vztah mezi Jakem a Satem. Čekal bych, že z nich budou třeba nejlepší kámoši a Sato mu bude dávat informace do článků. Nakonec je ten jejich vztah takový nijaký. A ta hosteska mi přijde docela otravná, když chvíli je s ním a pak zase s druhým. Nad jejím myšlenkovým zkratem v poslední epizodě zůstává rozum stát. Jak může zrovna ona tak debilně naletět na trik s vykupným. Nesmím zapomenout na dabing. Když je, tak jsem ho zvolil, ale rozhodně není ideální. Japonštinu úplně vymazali a to je škoda. Třeba v originále je japonština slyšet i když jí mluví hlavní postavy. Na druhou stranu angličtina působila, že je předabovaná. Takže druhou sérii možná zkusím v originále. 4+* ()

Galerie (60)

Zajímavosti (1)

  • Když jde Jake Adelstein (Ansel Elgort) se svým kamarádem do night clubu, hraje skladba „Insomnia“ od Faithless. (HanzoBureshi)

Reklama

Reklama