Reklama

Reklama

Cesta svatojánských mušek

(seriál)
  • USA Firefly Lane
Trailer 3
USA, (2021–2023), 22 h 22 min (Minutáž: 44–70 min)

Tvůrci:

Maggie Friedman

Předloha:

Kristin Hannah (kniha)

Hrají:

Katherine Heigl, Sarah Chalke, Beau Garrett, Ben Lawson, Roan Curtis, Ali Skovbye, Yael Yurman, Chelah Horsdal, Quinn Lord, Paul McGillion, Jason McKinnon (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(26)

Obsahy(1)

Kate a Tully jsou od dětství nejlepší kamarádky, přátelí se desítky let a překonaly spolu spoustu životních zkoušek. Možná je ale navždy rozdělí zrada. (Netflix)

Videa (5)

Trailer 3

Recenze (29)

Berry0153 

všechny recenze uživatele

Zbývalo mi pár posledních minut dílu "Úplné zatmění". Zrovna se tam prolínaly 4 časové osy a v tu chvíli mi došlo, proč je tady tak rozdílné hodnocení. Předpokládám, že se seriál nelíbí zejména mužskému osazenstvu, takže teď pánům ušetřím trápení. Nedívejte se na to. Pokud nemáte aspoň trochu ženský mozek, bylo by to pro vás jen utrpení. Můj muž mi totiž vždy říká, že dokáže dělat jen jednu věc, "mít otevřenou jen jednu krabici" a tady jsou, pánové, otevřeny VŠECHNY. Pro ženy skvělý zajímavý seriál, pro muže si troufám říct, že peklo. ()

haroska 

všechny recenze uživatele

Velmi sympatické obsazení, celkem poutavě vyprávěný příběh velkého přátelství, kde by byl veliký potenciál.... Ale.... Občas mi přijdou časově střihy trošku nepřehledné a celé je to tím nekompaktní. Finále dle mě trošku právě koliduje s otazníkem, co se tam kde stalo....myslím,že se z toho dalo vytěžit víc. Uvidíme, co druhá řada, pokud nějaká bude. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

zhruba do poloviny mě sledování Firefly lane celkem bavilo.Je to sice víceméně červená knihovna,ale těšil sem se že po delší době v něčem uvidím Katherine Heigl a trocha té "romantiky" nemůže uškodit - jakkoliv tu ta romantika spočívá ve zvláštním přátelství dvou hlavních hrdinek.Skákání v čase mezi třemi (a posléze čtyřmi) časovými rovinami nijak nevadí i přesto,že je postupem času rozháranější a rozháranější.Mnohem horší je ovšem to,že od poloviny se celá série stane lehce klišoidní a rozvleklou,zábava se pomalu a jistě postupně vytrácí a kdyby měla celá řada o dva-tři díly méně,vůbec by to nevadilo.To,že tvůrci ve finále nevyzradili co zásadního se stalo aby si zajistili diváky pro případnou druhou řadu je na jednu stranu celkem mazané,ale na tu druhou lehce nasírací a nepůsobí to až tak dramaticky jak si nejspíš autorky myslely...60% ()

hazaba 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Objektivně to je spíš lepší průměr a jsou tam některé klišoidní situace, ale subjektivně mě to hodně vtáhlo a obzvlášť vztah obou protagonistek v pubertě byl hodně působivý. Současná linka obsahovala jak trapné, tak dojemné scény a přeskakování v čase svým způsobem doplňovalo děj. Párkrát jsem se zasmála, dost si pobrečela a jsem zvědavá, co se vlastně mezi jimi stalo a jak to bude pokračovat dál. A ano, je to seriál pro ženy po čtyřicítce, kterých je dost málo, takže proč ne? ()

Michelle75 

všechny recenze uživatele

Chlapi, vy na to nekoukejte, ať neklesají procenta. Prostě seriál o přátelství dvou dívek, žen, které se dobře doplňují a každá je úplně jiná. Občas kýč jako bič, občas sranda nebo depka. Časové roviny, které svým vizuálem bodují. A hezká představa, že taková přátelství oprvadu existují....já tomu věřím. ()

Galerie (267)

Reklama

Reklama