Pokud jste dumali nad tím, jestli ta parta, co natočila Připoutejte se, prosím! a Bláznivou střelu jsou blázni, pak odpověď je „jo“. Komedie Přísně tajné! to dokazuje nade vší pochybnost! Ve filmu Přísně tajné! se americká rocková hvězda Nick Rivers (Val Kilmer) postaví proti obávanému vrchnímu velení východoněmeckých vojsk. Je to závod s časem a Nick se dá dohromady s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce dříve, než vyrobí zabijáckou super zbraň – Polaris Mine. Přísně tajné! v jednom tahu zparoduje Elvisovi filmy, válečné eposy, tak jako Připoutejte se, prosím! si bral na paškál filmy katastrofické. (Magic Box)

InJo

Další z geniálních parodií od tria ZAZ, na rozdíl od Bláznivých střel či Žhavých výstřelů bohužel velmi přehlížená (pro mě zcela nepochopitelně). Gagy všeho typu (verbální, fyzické, v prvním i druhém plánu, od takřka dětinských až po tuze sofistikované) od začátku do konce, v každé scéně, v každé minutě. Už jen vynikající reverzní pasáž v knihovně dokonale ilustruje, že tvůrci se pouze "lacině" nevysmívají hloupým klišé či ikonickým momentům (jako to dělá spousta autorů parodií, kteří přišli po nich), ale že dobře rozuměli i samotnému filmovému médiu a jeho možnostem. 85 % ()

nascendi

Pre mňa sú vrcholom žánru Horúce strely. Prísne tajné ostalo na pol ceste k nim. Bol tam dostatočný počet gagov i odkazov na rôzne filmy, niektoré výborné, iné sotva postrehnuteľné. Problém bol v tom, že to všetko bolo pomiešané a nešlo to vôbec dohromady. Navyše nie som presvedčený o tom, že Val Kilmer je vhodný na úlohu, ktorú stvárňoval. Nie je to zďaleka zábava, ktorú by som odsudzoval alebo znevažoval, ale ... mohlo to byť lepšie. ()

HellFire

Takhle úžasně jsem se zasmál naposledy u Lásky nebeské. Totální nával vtipů, které se objeví přesně ve chvíli, kdy je nečekáte. Se všemi těmi gagy se někdo setsakra vyhrál. Hodina a půl opravdu celá nabitá vtipem, to se jen tak nevidí. Navíc si ani nestačíte všímat všech těch vtipů v pozadí. Pro mě je tento film naprosto bez chybičky. ()

Campbell

Celkem obstojná parodie ale bohužel jsem dříve viděl ty lepší jako Žhavé výstřely či Připoutejte se prosím! Takže tohle u mě padlo do podprůměru a to především díky strašně nevtipným hudbením číslům které měly celý film táhnout, mě spíše zklamaly. Humor je sice jednoduchej(zbran co podpírala strom mě dostala) ale o to více zábavnej, rozbíjení oken, či plížení bylo dokonalý a při tom strašně jednoduchý. Líbilo se mi jak to bouralo to klišé. A Kilmer je sympaťák. Ale jak jsem řekl film má i tak plno nedostatků. Takže za mě 3*. ()

Derek

filmy tria zaz milujem, ale musim povedat ze tato parodia sa mi zda z ich produkcie najslabsia. na to ze to ma len slabych 90 minut nie je tu take mnozstvo gagov ako v hot shots, ci naked gun. ale ked uz sa vyskytnu su extremne vtipne (v podstate je kazdy jeden vtip ovela lepsi ako cele epic movie!). ()

• Průvodčí ve vlaku cituje židovské rčení: „Nechť rosteš jako cibule s hlavou v zemi.“ (HellFire)
  • Záběry ze surfování byly pořízeny na pláži Holywell ve Velké Británii. (HellFire)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí