Režie:
Jules DassinScénář:
A.I. BezzeridesKamera:
Norbert BrodineHrají:
Richard Conte, Valentina Cortese, Lee J. Cobb, Barbara Lawrence, Jack Oakie, Joseph Pevney, Morris Carnovsky, Kasia Orzazewski, Hope Emerson, Edwin Max (více)Obsahy(1)
Nico Garcos se vrací domů z války. Po radostném přivítání ale zjišťuje, že jeho otec, který vydělával peníze jako řidič nákladního auta, přišel za podivných okolností v bouračce o obě nohy a byl okraden. Nico se rozhodne vydat po stopě vedoucí až k italskému obchodníkovi v San Franciscu, kde na něj čeká nejenom drsná realita obchodu s ovocem, ale i něžná náruč nevyzpytatelné Rici. (Artran)
(více)Hrají
Richard Conte
USA
Nejlepší filmy:
Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)
Kmotr (1977) (seriál)
Kmotr (1972)
Valentina Cortese
Itálie
Nejlepší filmy:
Americká noc (1973)
Ježíš Nazaretský (1977) (TV film)
Bratr Slunce, sestra Luna (1972)
Lee J. Cobb
USA
Nejlepší filmy:
Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)
Tři tváře Evy (1957)
V přístavu (1954)
Barbara Lawrence
USA
Nejlepší filmy:
Joe Dakota (1957)
Man in the Shadow (1957)
Dopis třem manželkám (1949)
Jack Oakie
USA
Nejlepší filmy:
Diktátor (1940)
The Call of the Wild (1935)
Stalo se zítra (1944)
Joseph Pevney
USA
Nejlepší filmy:
Tělem a duší (1947)
Dálnice zlodějů (1949)
Vydírání (1950)
Morris Carnovsky
USA
Nejlepší filmy:
Rapsodie v modrém (1945)
Hranice temnoty (1943)
Blázni do zbraní (1950)
Kasia Orzazewski
Nejlepší filmy:
Volejte Northside 777 (1948)
Novinářský příběh (1952)
Dálnice zlodějů (1949)
Hope Emerson
USA
Nejlepší filmy:
V kleci (1950)
Westward the Women (1951)
Adamovo žebro (1949)
Edwin Max
USA
Nejlepší filmy:
Sedm statečných (1960)
Vrať se, Sábinko (1952)
Otázka života a smrti (1946)
Millard Mitchell
Kuba
Nejlepší filmy:
Zpívání v dešti (1952)
Winchester '73 (1950)
Přímo nad hlavou (1949)
Percy Helton
USA
Nejlepší filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Zázrak v New Yorku (1947)
Pyšný rebel (1958)
Walter Baldwin
USA
Nejlepší filmy:
Nejlepší léta našeho života (1946)
Rosemary má děťátko (1968)
Ztracený víkend (1945)
Dick Wessel
USA
Nejlepší filmy:
Byl jsem lynčován (1936)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Šarlatová ulice (1945)
David Clarke
USA
Nejlepší filmy:
Adamovo žebro (1949)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Asfaltová džungle (1950)
Howland Chamberlain
USA
Nejlepší filmy:
Kramerová versus Kramer (1979)
Nejlepší léta našeho života (1946)
Zrodila se píseň (1948)
Robert Foulk
USA
Nejlepší filmy:
Zpívání v dešti (1952)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Na východ od ráje (1955)
Robert Bice
USA
Nejlepší filmy:
The Court-Martial of Billy Mitchell (1955)
Desatero přikázání (1956)
Třicet vteřin nad Tokiem (1944)
David Opatoshu
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Flash Gordon - Největší dobrodružství ze všech (1982) (TV film)
Harry Wilson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Někdo to rád horké (1959)
Diktátor (1940)
Moderní doba (1936)