Adam Price žije pro rodinu. Spletitá síť tajností ho ale přinutí, aby začal zoufale pátrat po pravdě o lidech, kteří mu jsou nejbližší. (Netflix)

Tosi

Seriál odpálí tajemná ženská, která se objeví, zašeptá vám do ucha nějakou prasárnu z vašeho života a zmizí. Otázek kdo, kde, jak a proč vyvstává celou dobu mraky, zrovna tak se proplétají hlavní postavy a jejich lži, ale seriál je natočenej tak chytlavě, že tenhle záhadnej thriller funguje nadmíru dobře. ()

M.i.k.e

budu si muset od Cobena konečně něco přečíst,protože jestli jsou jeho knihy stejně dobré/lepší jako seriály podle nich,musí to být velká paráda.Stranger podobně jako Safe dva roky zpátky servíruje napínavou podívanou,která nejen že dobře vypadá a má sympatické herce,ale tím jak pomalu odkrývá jednotlivá tajemství a kupí zvrat za zvratem drží veškerou divákovu pozornost a vyloženě nutí tohle slupnout za jedno odpoledne.Samozřejmě by se tomu dala vyčítat ta ohromná hromada zvláštních náhod a skvělých načasování,ale o tom to primárně není.Velká spokojenost podobně jako u Safe...85% ()

UniqueNett

Coben je jedním z mých oblíbených knižních autorů, na seriálové zpracování Cizince jsem se strašně těšila a jsem strašně ráda, že mě nezklamalo! Chválím výběr herců, tak nějak splnili moje očekávání. Navíc Richard Armitage je (aspoň pro mě) strašnej sympaťák. Celý to tak pěkně plynulo, ani jeden díl jsem se nenudila. Skvělá práce! ()

warrenur

Mierne nadpriemerny krimi serialik odohravajuci sa v mensom anglickom meste. Neskutocne sa to uzli prakticky az po 6tu cast. Sem-tam vyslovene absurdnosti. (ktore davaju zmysel az v poslednych epizodach) Par dielov je lepsich, vacsinou vsak priemer, ktory neurazi, a ak divak "prilis nepremysla" moze celkom zabavit. Ano, je to casto naivne a skratkovite, ale ak momentalne nemate rozpozerane nieco ine, kludne tomu dajte sancu. Par znamych tvari z inych serialov, ale v celku voci herectvu, ci technickej stranke nemam vyraznejsie vyhrady. Len ten scenar nie vzdy sedi....no. ;) ()

Skeksis

Páčil sa mi dej a tempo, ktoré neboli nudné, pekná kriminálna zápletka, sympatickí herci. To mi v podstate stačí. Ale na rozdiel od hlavnej postavy nebudem odsudzovať toho starého pána, ktorý zabil ženu. Ja na jeho mieste by som tú kurvu zabila už dávno. Na staré kolená skončiť vo väzení - to prajem iba nacistom. ()

• Úvodná ústredná pieseň je „Monster“, ktorú napísala a hrá írska skupina Walking on Cars. (Arsenal83)
  • Paul Kaye hrá policajta Patricka Katza. Použil priezvisko svojej skutočnej manželky - Orly Katz. (Arsenal83)