Epizody(10)
-
Restaurace U Vepře (E01)
-
Jamalova beznaděj (E02)
-
Bez domova (E03)
-
Zmařený útok (E04)
-
Teroristický útok (E05)
-
Tryzna za oběti (E06)
-
Žhavá stopa (E07)
-
Střet zájmů (E08)
-
Propuštění z vazby (E09)
-
Život jde dál (E10)
Obsahy(1)
Když Kodaň zasáhne teroristický útok, život osmi velmi odlišných lidí se radikálně změní. Dny před útokem a po něm odhalují, že jsou propojeni více, než se na první pohled zdá. Sblíží je, nebo rozdělí tragická událost? (Televize Seznam)
Hrají
Kim Vedel
Nejlepší seriály:
Greyzone (2018) (seriál)
Bílé písky (2021) (seriál)
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)
Adam Brix
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Marina Bouras
Řecko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Láska a anarchie (2020) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Asger Gottlieb
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)
Stine Schrøder Jensen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Besir Zeciri
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Flemming Enevold
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Morten Hauch-Fausbøll
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Ken Vedsegaard
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Magnus Krepper
Švédsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Millennium (2010) (seriál)
Dříve než zemřeme (2017) (seriál)
Magnus Bruun
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Unforgotten (2015) (seriál)
Peter Hald
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)
Thomas Magnussen
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Most (2011) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Susan A. Olsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Sadi Tekelioglu
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)
Simon Bennebjerg
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Dědictví (2014) (seriál)
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)
Peder Bille
Dánsko
Nejlepší seriály:
Advokaten (2018) (seriál)
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)
Kaspar Kaae
Nejlepší seriály:
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)
Sebastian Stjernberg
Nejlepší seriály:
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)
Gry Guldager Jensen
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Dědictví (2014) (seriál)
Až vše pokryje prach (2020) (seriál)