Reklama

Reklama

Příběh dvou mužů, které nehoda jednoho dne svede dohromady. Walt Koontz (Robert De Niro) je konzervativní newyorský policista a hrdina ověnčený medailí za statečnost. Rusty (Philip Seymour Hoffman) je nápadný transvestita, která se připravuje na operaci změny pohlaví. Oba dva žijí ve stejném domě a oba dva na sebe chrlí jen nadávky. Pak ale Walta raní mrtvice a v rámci rehabilitační terapie musí navštěvovat hodiny zpěvu u Rustyho... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

De Niro je vynikající, ale ta šišlající role mi sama o sobě příliš nesedla. Celé to je navíc takové bezbarvé, bez chuti a zápachu, i přes zvolené prostředí vizuálně mdlé a herecky i dost přepálené (je mi jasné, že transky se prostě chovají určitým způsobem, jenže když mezi ně vsadíte chlapa po mrtvici, kde je pak „normální“ záchytný bod pro diváka?). Svého času jsem se divil, že šel film s De Nirem jen na video, dneska se divím, že to vůbec De Niro natočil. Bezva polda je pro mě osobně jedním z mála filmů s De Nirem, na které se mi opravdu těžko kouká… ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

As Good as It Gets light. Znova sa postupne skamaráti jeden frfloš (De Niro) a jeho sused transexuál (Hoffman). Len celý ten ich vzťah a príbehy vedľajších postavičiek nie sú ani zďaleka tak zaujímavé a funkčné. Po každej stránke to je len priemerné. Proste film, ktorý si pozriete pri nejakej inej činnosti a dopozeráte ho len pretože ste zvedavý, či sa to skončí dobre. A keďže to nie je žiadne veľká dráma ale skôr pohodovo ladený film, tak sa to skončí dobre a všetci susedia spolu žili šťastne až do smrti. Tuctová jednohubka na ktorej je najzaujímavejšie herecké obsadenie. 5/10. ()

Reklama

venison 

všechny recenze uživatele

Tento méně známý snímek skončil pro mě bohužel zklamáním, ačkoliv zde frajeří Robert De Niro a Philip Seymour Hoffman.. Příběh je vcelku zajímavý, ale tak nějak se nemohl rozhodnout jestli se stane kriminálkou nebo dramatem a tak se pro jistotu nestal ničím.. Robert De Niro díky mrtvici moc prostoru neměl a Philip Seymour Hoffman hrál na celé kolo, ale přesto se mu nepodařilo více zaujmout.. ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

To se jednou takhle na pivu sešli Dustin Hoffman, Al Pacino a Robert De Niro. Dustin říká, jak je moc fajn hrát role postižených lidí, role autisty v Rain Manovi a hned z toho byl Oscar. Al přitakává a přihazuje k dobru svou postavu slepého plukovníka z Vůně ženy, který mu po sedmi neproměněných nominacích konečně zajistil zlatou sošku. A v tom si Robert uvědomí, že až na pár extravagantních jedinců nemá tu správně vyšinutou roli na kontě. Jde domů, najde tam scénář Joela Schumachera a v momentě, kdy zjišťuje, že dostane postavu ochrnulého policisty, přijímá bez zevrubného zkoumání děje. Že to tak bylo, Bobby? Nebo mi chceš snad říct, že jsi tuhle vysoce dramatickou a komediální (nevím, co mám považovat za větší vtip) postavu pohybující se ve filmu o přátelství poldy a transvestity myslel vážně?! ()

Falko 

všechny recenze uživatele

Prekvapuje ma, ze sa taky skvely reziser rozhodol natocit aj film o transvestitoch. Philip Seymor Hoffman je skutocny herecky chameleon, ktory dokaze rovnako zahrat zaporaka, ako aj zranitelneho cloveka. Film ako taky je chvilami dost nudny, avsak mna zaujimalo, ako to dopadne s tymi ukradnutymi peniazmi a jedine zaver filmu bol trosku napinavy. Na jedno pozretie uplne staci... 29.03.2009 ____ Robert De Niro - (Walt Koontz) +++ Philip Seymour Hoffman - (Rusty) +++ Barry Miller - (Leonard Wilcox) +++ Chris Bauer - (Jacko) +++ Skipp Sudduth - (Tommy) +++ Produkcia: Joel Schumacher, Robert De Niro +++ Hudba: Bruce Roberts +++ ()

Galerie (31)

Zajímavosti (1)

  • Philip Seymour Hoffman vyhrál v roce 1999 v San Diegu cenu filmových kritiků v kategorii nejlepší herec ve vedlejší roli. (Terva)

Reklama

Reklama