Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jessica Steinová je neurotická leč úspěšná novinářka ze židovské rodiny v New Yorku, která musí řešit problém obvyklý pro samostatné ženy jejího věku. Bratr je zasnoubený, nejlepší kamarádka těhotná a ona sama si musí připustit svou osamělost. Nemůže spát a jednoho dne se rozhodne, že odpoví na výzvu žena hledá ženu. A najednou je to tu - setkání s nekonvenční Helenou na jeden drink skončí zanícenou debatou a po probdělé noci i polibkem. Tato moderní romantická komedie boří všechna žánrová pravidla a přesto je zábavná, překvapivá a nachází pro obě hrdinky východisko. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (33)

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Jessica si nemůže narazit chlapa, tak si narazí ženskou, ale protože ona je narozdíl od své přítelkyně "hetero", jejich tělesné sbližování připomíná dýchání z úst do úst a lechtanou dohromady. Nečekejte Velký třesk ani v erotickém slova smyslu ani v duchovním, ale fakt je, že lesbu Helenu byste chtěli mít za kámošku. ()

Faye 

všechny recenze uživatele

Jessica pod tlakem matky a okolí hledá životního partnera. Po řadě nepovedených setkání s muži „Salát jsme měli napůl, ale myslím, že jsi snědla trochu víc, také více chřestu, to je téměř nejdražší zelenina.Neměl jsem žádný kozí sýr.Jsem alergický. Žádný moučník. Takže je to jednoduchý. To znamená, že zaplatíš $42.73 a já $18.14.“.Odpoví na inzerát temperamentní a bisexuální Heleně. Jenže, jedna z nich hledá spřízněnou „duši“ a ta druhá hledá i něco navíc. Film plný jemného humoru, těžící ze situací, které přináší trochu netradiční vztah. ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Nápad a zpracování až překvapivě zábavné. Hodně dlouho mě to bavilo. Hlavní dvě představitelky byly zajímavé. Heather Juergensen je skvělá, Jennifer Westfeldt tady vypadá jako nějaká puberťačka. Zajímavé je, že to je druhý film s Westfeld který neskončil podle mého gusta, i když tady ten "happy end" není tak "happy" jako u prvního filmu. Přesto dobře zpracované zajímavé téma 3.5*. ()

mira.l 

všechny recenze uživatele

No tak co ta Džesika, byla vona na holky anebo vlastně ne?? Asi nejsem sám, kdo v tom nemá moc jasno. Nejdřív hledá chlapa, což se nějak nedaří, pak to zkusí s ženskou, je to zpočátku hodně vlažné, pak to vypadá, že snad i ví, ale zase víte co, já jsem Židovka, co na to řeknou doma?, no a nakonec z toho vyleze, že vlastně asi na holky až tolik nebude, ale Helen je fajn, tak zajdou aspoň občas na kafe. Hmmm. Námět už dostkrát omletý, zpracování docela bídné, hlavní ženská dvojice... no... sympatičtější mi byla určitě Heather Juergensen, i když ani ona nebyla typ, na kterým člověk oči nechal. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Malý film, který lehce unikne vaší pozornosti. Ideální muž jednoduše neexistuje, tak proč se neukonejšit v náručí stejného pohlaví. Ironický nádech romantické komedie připomíná snímky Woodyho Allena, už jen pro neskrývanou lásku k Manhattanu. Civilní herecké výkony dvou odlišných hlavních představitelek a chytře vypointovaný scénář (jimi dle divadelní hry napsaný) posouvá snímek jak vidno nad běžný standard, přesto mi k vyššímu hodnocení něco scházelo!! ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama