Chucky

Horor / Mysteriózní / Thriller
USA, (2021–2024), 18 h 30 min (Minutáž: 41–54 min)

Tvůrci:

Don Mancini

Hudba:

Joseph LoDuca

Zackary Arthur, Brad Dourif, Jennifer Tilly, Devon Sawa, Alyvia Alyn Lind, Teo Briones, Lexa Doig, Fiona Dourif, Barbara Alyn Woods, Christine Elise (více)

Poté, co se na předměstském výprodeji objeví stará panenka Chucky, je idylické americké město uvrženo do chaosu, protože série děsivých vražd začíná odhalovat pokrytectví a tajemství města. (JasonCZ)

Recenze uživatele MightyHal k tomuto seriálu (2)

Season 2 (2022) (S02)

První série byla výborná, ale přišlo mi že místy se stáčela lehce do cringy teen dramatu alá CW. I přes to že v průběhu jedničky se od toho více a více upouštělo, tak mi ten pořád něco lehce chybělo a bylo to na 4/5. Druhá série je ale přesně to proč miluju Chuckyho. Campy humor, hravost, gore, zábavné chuckyho alternace či absurdnost. Čemu i pomáhalo to že se to odehrávalo celé v křesťanském nápravném středisku pro mládež. Hltal jsem to neskutečně a snad jen vytku že to drama mezi Jakem a Devonem bylo moc roztahaný. Trochu jsem totiž doufal že tam bude už více přátelských chvil mezi celou partou a mín hádek a nebo že minimálně nebudou trvat celou sérii, ale i tak pecka. Miluju! A jak říkám, pokud vás ten camp a překombinovanost sere, tak asi nemáte Chuckyho rádi. ()

Season 3 (2023) (S03)

Nemám slov, třetí série je naprostý peak celého seriálu. Je tu více gore, hlavní postavy se konečně smysluplně posunuli, nový cast baví taky a hlavně celé dění v Bílém Domě nenudí a je to zajímavě absurdní změna. Jsem nadšený a jde vidět že seriál má vzestupnou tendenci, snad klapne čtyřka! 11/10 ()