Hudba:
Wilhelm StegmeierEpizody(13)
-
Blattschuss (S01E01)
-
Fenstersturz (S01E02)
-
Tödliche Distanz (S01E03)
-
Die Mutprobe (S01E04)
-
Kurze Freiheit (S01E05)
-
Endspiel (S01E06)
-
Vollmond (S01E07)
-
Die schöne Studentin (S01E08)
-
Verraten und verkauft (S01E09)
-
Blechschaden (S01E10)
-
Zweimal ermordet (S01E11)
-
Frohe Weihnachten (S01E12)
-
Menschenschlepper (S01E13)
Hrají
Tim-Owe Georgi
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gérard Dlugay
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Karl Sturm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Andreas Schmidt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nikolaus Gröbe
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Gregor Weber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Maximilian Wigger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jim Kain
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Meral Perin
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Drago Ragutin
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Axel Scholtz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Enrico Migliore
Nejlepší seriály:
Tlusťoch (2005) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Charlotte Link (1999) (seriál)
Cora Post
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Ahoj, strejdo doktore! (1994) (seriál)
Martina Gedeck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Helgoland 513 (2024) (seriál)
Nikolas Lansky
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Roswitha Dost
Německo
Nejlepší seriály:
Smiley's People (1982) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Alexander Beck
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Alberto Fortuzzi
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hans Georg Panczak
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Savin Sutter
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)