Epizody(7)
-
Mord ohne Mörder (S05E01)
-
Teuflische Rache (S05E02)
-
Taxi ins Jenseits (S05E03)
-
Tot und begraben (S05E04)
-
Freitag der 13. (S05E05)
-
Preis der Wahrheit (S05E06)
-
Schatten des Todes (S05E07)
Hrají
Wolfgang Bathke
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Max Gertsch
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Henry van Lyck
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Brigitte Beyeler
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Catherine Flemming
Nejlepší seriály:
Viktorie (2016) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Ein Tisch in der Provence (2020) (seriál)
David Bunners
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Klaus Schindler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Frank-Michael Köbe
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Annekathrin Bürger
Německá říše
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Werner Lustig
Německá říše
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Tanya Neufeldt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Iris Junik
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Udo Thies
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karin Thaler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Friderikke Maria Hörbe
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Oliver Broumis
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Wilfried Loll
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Bodo Wolf
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)
Tabaluga (1997) (seriál)
Axel Gottschick
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Ingeborg Westphal
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)