Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cesar a Vince jsou vysloužilí boxeři a nejlepší přátelé. Osud im přihrál šanci pořádně si vydělat, má to ale háček - musí do Las Vegas. Nabídne se jim Grace, současná Cesarova a bývalá Vinceova přítelkyně, která je sveze svým autem. Cestu do města hazardu a boxu ale zkomplikuje sexuálně neukojená stopařka, před kterou si není jistý žádný z mužů, ba ani Grace. V nečekaných komických situacích vyjde na povrch mnohé, třeba že Cesar byl rok homosexuálem, a kdysi už ve Vegas boxoval. Konflikt mezi kamarády se nakonec změní v souboj o to, kdo získá Grace. Podaří sa jim vůbec dorazit na zápas v plném zdraví? A kdo z nich nakonec zvítězí? (SPI Film)

(více)

Recenze (46)

Skalda 

všechny recenze uživatele

Tak trošku zklamaní - na road movie typu někam jedeme a tam se popereme mi ke štěstí opravdu nestačí. Trochu to žehlí závěrečná bitka, okořeněná sem tam originálním nápadem ale na celej film to je sakra málo a ani takový koně jako sou Banderas a Harrelson to neutáhnou i když je z kozlíku povzbuzuje Sizemore a Lucy Liu...Asi ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Lákali mě na tomto filmu hlavně dva ústřední herci a ty byli dobří jako skoro vždy,ale kdo čeká nějaký film o boxu kde se pořád jen boxuje tak si dost minut počká.z počátku nebo spíš skoro tři čtvrtiny se film odehrává v autě a je to tak trochu styl road movie,ale závěrečné minuty to vynahradí právě i těm kdo čekali hlavně souboj vah.Jinak je to taková oddechovka,kde nic hlubšího nečekejte a co se týče například akce tak ten závěrečný souboj stojí za to.Plus se tu mihnou na pár minut tváře jako je například Kevin Kostner :-) Takže za mě 65% a tři hvězdy. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Když ti někdo vrazí něco do zadku, nepotřebuješ celej rok na to, abys zjistil, že ti to nesedí." Slovní přestřelky mezi bývalými boxerskými skoromistry světa, bývalými partnery bad girl Grace, podepisovači nevýhodných smluv a ruletovými "mágy", mne bavily. To však bylo v podstatě všechno, protože cesta zvrásněnou krajinou trvala na můj vkus moc dlouho, sex s nadrženou Liou příliš krátce a těch přibližně deset počítání při jednom zápase na mě bylo trošku moc. ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Kdyby jen kvůli řádícímu Tomu Sizemorovi, tak stojí za to se na tenhle film kouknout. Pak ale i Harrelson a Banderas, jako nejlepší kámoši, co si proti sobě zaboxují v předprogramu boje o titul, stojí za to. Jde o takovou road movie, kdy seoba boxeři připravují na vzájemný zápas. Někdy to vypadá na ohrožení jejich přátelství, jindy je zase fajn, jak takovou záležitost dokážou brát s nadhledem. Do toho jim dělá společnost nádherná stopařka Lucy Liu. Nakonec i boxerský zápas je hezky natočený a zajímavý. Navíc po té dlouhé cestě s postavami žijete a ikdyž je konec možná až trochu moc kýčovitý, tak vám to ani nepřijde. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Play It to the Bone je rádobypsychologiká roadmovie o dvoch zakomplexovaných boxeristoch, cestujúcich naprieč Amerikou za veľkým zápasom. Na ceste sa snažia vyriešiť vzájomné, dlhodobo skrývané osobné problémy. Pre neschopnosť otvorenej komunikácie sa im to nedarí a nakoniec všetko "riešia" až v ringu, s boxeristickými rukavicami. Príšerný film s príšernými postavami, na ktorých môže záležať iba znudenej sociálnej pracovníčke. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (5)

  • Ve finálním zápase se Vincovi (Woody Harrelson) podstatně mění množství krve na tváři. (KucC)
  • Natáčelo se v amerických státech Kalifornie a Nevada a v Chorvatsku na ostrově Hvar. (Terva)
  • Ve filmu se měl objevit i William Ross, jeho scény však zůstaly ve střižně. (Terva)

Reklama

Reklama