Režie:
Leigh JaniakKamera:
Caleb HeymannHrají:
Sadie Sink, Emily Rudd, Ryan Simpkins, Ted Sutherland, McCabe Slye, Gillian Jacobs, Kiana Madeira, Benjamin Flores Jr., Ashley Zukerman, Olivia Scott Welch (více)VOD (1)
Obsahy(2)
Shadyside, rok 1978. Škola končí a letní aktivity v táboře „Nightwing“ právě začínají. Jenže v okolí se potuluje místní psychopat, který je posedlý touhou zabíjet. (JasonCZ)
Hrají
Sadie Sink
USA
Nejlepší filmy:
Stranger Things (2016) (seriál)
Velryba (2022)
Skleněný zámek (2017)
Emily Rudd
USA
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
The Romanoffs (2018) (seriál)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Ryan Simpkins
USA
Nejlepší filmy:
Single Man (2009)
Nouzový východ (2008)
Gardens of the Night (2008)
Ted Sutherland
USA
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Stárnoucí gigolo (2013)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
McCabe Slye
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Převýchova Cameron Postové (2018)
Gillian Jacobs
USA
Nejlepší filmy:
Gardens of the Night (2008)
Injustice (2021)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Kiana Madeira
Kanada
Nejlepší filmy:
Malé velké lži (2018)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Benjamin Flores Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Arnoldovy patálie v džungli (2017) (TV film)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Ashley Zukerman
USA
Nejlepší filmy:
Childhood's End (2015) (seriál)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Olivia Scott Welch
USA
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)
Chiara Aurelia
USA
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
We Are Your Friends (2015)
Back Roads (2018)
Jordyn DiNatale
Nejlepší filmy:
Irčan (2019)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Drew Scheid
Nejlepší filmy:
Stranger Things (2016) (seriál)
Obhájce nevinných (2019)
Vzkaz na zdi záchodků (2020)
Matthew Zuk
Nejlepší filmy:
Avengers: Infinity War (2018)
Greyhound (2020)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Brandon Spink
Nejlepší filmy:
Zázraky z nebe (2016)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ďáblův uzel (2013)
Jana Allen
Nejlepší filmy:
Uteč (2017)
The Shunning (2011) (TV film)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Dylan Gage
Nejlepší filmy:
Stranger Things (2016) (seriál)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Čarodějovy hodiny (2018)
Jacqi Vene
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Prokletý Valentýn (2021) (TV film)
Ghost in the Graveyard (2019)
Michael Provost
USA
Nejlepší filmy:
Zimní prázdniny (2023)
The Case for Christ (2017)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Julia Rehwald
USA
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)