She-Hulk zastupuje Leap-Froga, který se zranil v důsledku závady na svém zakázkovém superobleku. (Disney+)

panvasik

No... nedopadlo to. Nikdy mě lidstvo nepřestane překvapovat.. líbí se mi jak jsem psal už u jedné předchozí epizody, že to prostě není dobré a že se bojím, že to je jen otázkou času než epizody budou v černé, (dokonce i jedna epizoda v černé chvíli byla) ale najednou jsem prostě doslova v šoku! Jsou tady totiž takoví, kteří neměli problém dát všem epizodám odpad a potom jenom kvůli jedné nejmenované postavě v této epizodě dát plné hodnocení... dokážu pochopit, že lidi dali lepší hodnocení, ale nedokážu pochopit jak jedna poměrně vlivná postava v Marvelu dokázala vyhrabat tuto epizodu skoro do červených barev. 😐 Zajímalo by mě co se v tom seriálu změnilo a jak by vypadalo hodnocení kdyby se tam ta postava neobjevila.. protože se podle mě jedná prostě o další epizodu She-Hulk, která je za mě pořád spíše podprůměrná 😐 40% ()

ArsenalEagle

To, na co jsme všichni čekali (po té, co byl ofiko představen jako součást MCU v No Way Home), tj. že DareDevil dostává konečně trochu více prostoru v momentálně největším filmovém universu. Paradoxně přeskakuje ze dvou kvalitně nejlepších seriálů Marvelu (vlastní DareDevil a Punisher) do zatím toho nejhoršího. A byl by to právě on, kdo by dokázal vytáhnout díl na 4 hvězdy, kdyby epizoda neměla posledních 5 minut, které ji opět srazily. Abych nikoho nevyvedl z omylu - Murdock v podání Coxe je skvělou komplexní postavou narozdíl od většiny zde přítomných parodií, ale zde kupodivu dokonce fungovaly i základy seriálu a chemie mezi postavami a byl zde k žasu i náznak fungujícího děje, což je něco, co jsem ani nečekal, že by mi She-Hulk mohla dát. Nejlepší díl seriálu, což s přihlédnutím na kvalitu celku není žádná výhra, a doufám, že tenhle nepovedený pokus boření 4. zdi se CGI horším než které nabízel IronMan před 15 lety, končí 9. epizodou. ()

kenkaku

Opravdu ty řeči co vede Sulk do kamery jsi vrchol trapnosti. Co také vůbec nefunguje je to skákání ze stylu “rozjuchaná náctka” na “Sulk seriózně ničit”. Navíc se (opět) potvrdilo, že nejlepší části epizody je ta, kde Sulk vůbec není. Ten cca minutový souboj DD s “ranařema” je fantazie. Není to tak syrové jako za Netflixu (tak jasně, Disney prznil jak mohl), ale pořad lepší než hromada digi-bordelu, co předvedli u toho hopkání po podlažích parkoviště. To byl teda ultra hnus. ()

Venom

Strašne som sa bál že She Hulk skazí DareDevila, ale som rád že sa tak nestalo. DD je skoro taký istý ako v Netflix seriálu, okrem pár scén viz keď napr. ráno ide po ulici v obleku. A ešte napr. že v deň keď sa spozná s Jen tak sa s ňou vyspí, čož u DareDevila nie je zvykom. Som rád že sme konečne videli poriadny súd s jasným dôvodom kde Matt samozrejme ako vždy bol perfektný právnik. Tak isto chémia medzi DD a She Hulk bola vyborná. Len škoda že scénu v chodbe keď je DD proti pár ozbrojeným chlapom skazí príchod She Hulk. Aj humor bol dosť dobrý, len škoda stále toho zlého CGI. Konečne sa nám tu viac predstavuje záporak seriálu a konečne vidíme aj She Hulk ako neovláda svoj hnev. Ďalej pekný, moožno teaser na Red Hulka? V celku to konečne bola dobrá časť s nejakými chybami ale DD to určite zachránil a aj si to dosť kradol pre seba. ()

PanTumnus

Výborná epizoda. Parádně odlehčený Daredevil, (Při každém jeho zahihňání se nejde hiňat taky.), který je očividně stále tou stejnou postavou ze svého seriálu, která si zde zkrátka užívá tu chvilku odlehčenosti, která Jen obklopuje. Závěr epizody skvělý. Vzhledem k tomu, že znám ženy, kterým se tohle stalo, it hits home for me. Love it! Love it! Love it! ()