Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Blíží se první výročí sňatku a Jane se radí se slonem Tantorem a gorilou o vhodném dárku pro Tarzana. Vzpomínají při tom, co všechno ten rok přinesl a jaká dobrodružství společně zažili. Například katastrofickou návštěvu tří Janiných přítelkyň nebo dobrodružství s diamanty. Třetí vzpomínka se týká návštěvy starého přítele Jane, Roberta Cartera, na kterého Tarzan žárlil. Jane si hezky zavzpomínala, ale žádný vhodný dárek pro Tarzana nevymyslela. Když přijde domů, zjistí, že Tarzan pro ni uspořádal oslavu s překvapením. (TV Nova)

(více)

Recenze (12)

VanTom 

všechny recenze uživatele

Lacinější direct-to-video animace v pohodě stačí na komické laškování civilizované Jane a divošského Tarzana, ovšem v rozmáchlých akčních scénách naráží na své limity. Což se nejvíc projevuje v nejnudnějším posledním příběhu (dvojitý agent s letadlem) tohoto povídkového triptychu o radovánkách v džungli (návštěva Janiných kamarádek, výprava za diamanty). Ale na nenáročný vedlejšák to stále jde. ()

Reklama

rublik05 odpad!

všechny recenze uživatele

Proč proboha je většina disneyovek, které jsou určené pro DVD produkci, tak mizerně natočená? Pominu-li naprosto hnusnou a odpudivou animaci, která se dá vzhledem k nízkému rozpočtu pochopit, nicméně absence kvalitního příběhu a dobré hudby, která je pro Tarzana tak signifikantní, to už tak lehce prominout nelze. Po celou dobu mi unikal smysl tohoto pokračování, které bylo totálně o ničem a úplně zbytečné. Doslova hrozný zážitek a ztráta času. Tak stupidní příběhy, trapný humor a ta všudypřítomná nuda, víckrát už fakt ne, děkuji. 0/10. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Co mě nejdřív doslova šokovalo, byla hnusná kresba i animace. Oproti předchůdci velký krok dozadu, což je ale logické vzhledem k tomu, že jde jen o takové rádoby pokračování. Děj nezaujímá jednu linku, naopak se skládá ze tří menších příběhů, které vynikají nesmírnou absurditou. Snímek je vážně spíš jen pro ty, co měli animovaného Tarzana hodně rádi a chtějí se ještě jednou podívat do divokého, byť o kvalitu ořezaného světa původně stvořeného Disneym. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Snímek je kompilací tří epizod seriálu The Legend of Tarzan (od r. 2001), a to konkrétně Tarzan and the British Invasion (2002), Tarzan and the Volcanic Diamond Mine (2002) a Tarzan and the Flying Ace (2002). (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama