Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(65)

Obsahy(1)

Chi Chi Chi Chi Chip a Dale, zákon hájí... Určitě si všichni pamatuje na tento seriál z dětství, kterému, co si pamatuji, předcházel seriál "My z Kačerova". Hlavní hrdinové Chip, Dale, Monty, Gadgetka a Zip musí neustále řešit všelijaké tajuplné příběhy, počínaje nákupem buráků v obchodě a končíc záchranou "světa". Nejen díky vynálezům Gadgetky, ale sehraností celého týmu - roty se nakonec záchrana vždy povede. (mr.cartman)

(více)

Recenze (310)

chrispe 

všechny recenze uživatele

Rychlá rota patří k mýmu dětství! O víkendu ve velmi brzkých hodinách jsem se vždycky s bráchou posadila k televizi a sledovali jsme dobrodružství téhle party (znělku bych dokázala přezpívat ještě teď). A můj nejoblíbenější díl byl ten, kde se zlýmu kocourovi dostala do rukou kouzelná lampa s džinem. :) ()

RedHot 

všechny recenze uživatele

Jako nezkušené a neznalé robátko jsem Rychlou Rotu bral pouze jen jako vycpávku před hlavním chodem My z Kačerova. Jak jsem byl hloupý! Dnes již vím, že Gadgetka je ta nejvíc sexy kreslená postava všech dob a že stojí za to si každou neděli ráno na ni udělat čas. Obecně jinak platí, že čím uřvanější záporák, tím šla epizoda víc do kytek, tak na to pozor. ()

Reklama

Zodd 

všechny recenze uživatele

Od malých vyčůraných “krys” zbrojících maximálně proti Donaldovi k parafrázi Indiana Jonese a Toma Magnuma i s celým leteckým komandem proti kočičímu mafiánskému bossovi a jiným vykukům. Pro Disneyho tehdy nebylo nic cizí, když z Balúa udělali leteckého pilota (musela to být šílená představa). A pro koně Horáce plánovali seriál, kde si jde stěžovat u samotného Walta na svou obskuritu, unesou ho ufoni a stane se vesmírným hrdinou... ()

DJ_bart 

všechny recenze uživatele

Synonymum pro časový interval strávený v dětství u televize. Společně s Kačery, Spideym, Želvy Ninja a relací teleshoppingu s Horstem Fuchsem před šestou ranní absolutní etalon ze sortimentu víkendových pořadů, samozřejmě s nezapomenutelnou a neskutečně chytlavou znělkou... kde jsou ty zlatý časy? ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Chip Chip Chip Chip a Dale, zákon hájí v tomto kraji. Kdo by neznal legendární dvojblok Kačeřích příběhů a Rychlé roty z počátku 90. let. Dobrodruh s legendární závislostí na sýru Monty Jack, všeumělka, vynálezkyně a sex symobol Gadgetka, čiperná moucha Zip, mozek party Chip a flákač a srandista Dale. Protože jsem nasledoval už skoro všechny tyhle kultovky z dětství, šanci jsem dal i Rychlé rotě. A stejně jako Želvy Ninja tento seriál z dětství strašně zestárl. A nebo už jsem zestárl já. Většina dílů má spád, ale nedá se je brát moc vážně, zloduši řeší většinou totální ptákoviny - taky aby ne, když jeden je mrňavý potrhlý vynálezce a druhý přerostlý kocour. A vždy je naroubováno nějaké poučení. A i když se člověk nenudí a jako oddechovka po těžkém dnu je to docela fajn, chybí mi tu to Kačerovské kouzlo vážně braných dobrodružství s mírným odlehčením. Nicméně ano, to je dospělý tříhvězdičkový pohled někoho kdo tohle sledoval skoro třičtvrtě roku, v dětství bych všech 65 dílů slupnul jako malinu za týden a dal pět hvězd. Takže průměrem za 4. PS: Děsně mě štvalo jak Chip za každou volovinu mlátí Dala po hlavě. Všiml si toho někdo? ()

Galerie (1 170)

Zajímavosti (12)

  • Postava Montyho byla pojmenována po slavném mexickém sýru Monterey Jack, ačkoliv v originálu se snaží postavu mluvit s australským přízvukem. (Akesha)
  • Původní koncept tvůrce seriálu Tada Stonese vůbec nezahrnoval postavičky Chipa a Dalea. Verze Michaela Eisnera a Jeffreyho Katzenberga zase počítala v hlavní roli s myší, Kitem Colbym. Nakonec ale Eisner navrhl Stonesovi, aby hlavními hrdiny byli Chip a Dale. (HappySmile)
  • V seriálu se měly původně objevit postavičky z filmu The Rescuers (1977). Tato myšlenka ale byla zamítnuta, když hlavní Disneyho animační oddělení začalo připravovat film The Rescuers Down Under (1990). (HappySmile)

Související novinky

Rychlá rota ve filmu

Rychlá rota ve filmu

22.05.2019

Nejodvážnější veverky od studia Disney dostanou vlastní film. Hrdiny Chipa a Dalea z Rychlé roty si totiž vezme na starost Akiva Schaffer (Sousedská hlídka, Popstar: Never Stop Never Stopping). Jméno… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)

Reklama

Reklama