Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(4) / Epizody(50)

Obsahy(1)

Příběhy nerozlučných kamarádů ze Stokorcového jsou určeny hlavně těm nejmenším. Medvídek Pú společně se svými přáteli - neustále vystrašeným Prasátkem, veselým Tygříkem, histerickým Králíkem, smolařem Ijáčkem a v neposladní řadě chlapcem Kryštůfkem Robinem prožívají mnohá dobrodružství a řeší záhady, které se v jejich lese dějí. V seriálu nechybí ani vedlejší postavy jako Klokánek Rú s jeho maminkou, Slonisko nebo moudrá Sova... (wendelin9)

(více)

Recenze (37)

Lupes 

všechny recenze uživatele

Není to jen uměřená animace, humor, něha, fantazie. Je to i zachycení jisté podoby dětského světa, která se stává stále víc anachronismem. Kolik dětí zažívá dnes taková velká dobrodružství s obyčejnými "plyšáky" (Hlídání dětí je dřina)? V neposlední řadě je přímo ohromující, jak hluboká podobenství se v příbězích ukrývají. Tak např.: O přátelství (všechny díly), o osobnosti či integritě (Pruhy), o protivnících (Velká medová loupež), o dospívání a opuštění rodného hnízda (Chyť ji a nepusť) atd.  Krása. Krása! Krása!! ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Kdysi dávno jsem byl velmi zaskočen, když místo mých oblíbených Kačerů a Rychlé roty se objevil na obrazovce jakýsi medvídek. Byl velmi roztomilý. Jeho každodenní dobrodružství mě velmi chytly a já se vždy nemohl dočkat dalších dílů. Tehdy dávno, já ještě jako malý svišť, jsem si každou sobotu a neděli nařídil budík a ráno vstal a hned se mi moje očička rozzářila, když jsem viděl žlutého medvídka. Mými nejoblíbenějšími postavami v tomto seriálku byly samozřejmě Pú a Ijáček, který měl neustále ve všem smůlu. Vím, že epizody skoro žádný děj neměly, ale to nevadilo. Seriál byl neuvěřitelně barevně vykreslen a všemožné barvy zde hrály hlavní prim. Dále musím zdůraznit, že díky medvídkovi jsem poprvé v životě ochutnal med, který byl tak sladký, jako všechny postavičky ze Stokorcového lesa. Hodnocení je více než jasné. Novým dobrodružstvím dávám stejně jako původním dílům 4 hvězdy. ()

Reklama

berg.12 

všechny recenze uživatele

Bohužel patřím ke generaci nezasažené knižní předlohou. Jak mě pak mělo zaujmout něco absolutně bez děje, napětí a dobrodružství? Íáček s napichovacím ocasem opravdu nezachrání příběhy typu "prasátko šlo na výlet, ale skončilo u medvídka Pú, který musel zbaštit hrnec medu". Seriál, který mě jako malého vůbec neoslovil, ale třeba se ta poetika některým dětem (nejen jejich rodičům) líbit bude. Mimochodem, jeden kreslený pochází i z Ruska a jeho dobrodružství mají oproti těmto neskutečnou šťávu. ()

Kapybara 

všechny recenze uživatele

Medvídka Pů mám ráda v původní knižní podobě od A. A. Milneho, ale tohle je totální zpotvořenina, ta animace je příšerná!!! V tomhle seriálu je Pů jen obézní nesympatický ňouma, a to ani nemluvím o uťáplém ukníkaném Prasátku a Ijáčkovi, kterému trčí ze zadku hřebík. Taky mě hodně štvalo, že matce Kryštůfka Robina byly vidět ve všech záběrech jenom nohy. Samozřejmě, že to je vedlejší postava, ale to jako nemá ksicht nebo co?! Jak se někomu tohle může líbit, nepochopím. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Velmi násilně poučné (sova, králík, Kryštůfek), velmi toporně vtipné (Pú) a jen díky dvěma postavám s občas solidním dílem. Věčně rozjuchaný Tygr a hlavně geniální Ijáček měli za to, že jsem kdysi tenhle patvar sledoval celkem často. Scénáristům totiž chyběla odvaha. Občas se odhodlali k zajímavější zápletce než obvykle, ale ta většinou skončila buď tak nevinně, až zničila celý díl nebo natolik zvláštně (ve stylu příhod v knižní předloze), že další podobné už u Disneyho projít nemohly. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Poté, co Paul Winchell, který namluvil Tygra, odešel ze seriálu, převzal jeho roli Jim Cummings, který už daboval i Medvídka Pú. (HappySmile)

Reklama

Reklama