Tim žije v tom, že pozval na Havaj ženu svých snů. Když zjistí, že místo ní omylem pozval ženskou, se kterou zažil šílené rande naslepo, je už pozdě. (Netflix)

ondraondra

Ale jo, stálo to za to. Druhá polovina už je sice slabší ale ten začátek byl boží (jedna hláška za druhou). Ústřední duo je super a ostatní se taky celkem snaží. I když Missy to už občas přehání. Je to taková ta debilní komedie, u které ale nevadí že je debilní. Co víc čekat od produkce Happy Madison. Lepší průměr. 6/10. ()

Lucasion

Sandlerovka bez Sandlera. Nejsem si úplně jistý jestli ten by tu něco zmohl. Záleží co si představíte pod pojmem šílená americká komedie. Já přesně tohle. Humor až na hraně skoro nevkusu a přepálených situačních scének. Lauren Lapkus to hraje vlastně skvěle. Na jejím přehrávaní stojí a padá celý film. Tedy spíš padá, na mě už tohle bylo až moc. Ve filmu jsem nenašel moc vtipných momentů, spíš obočí zvedajících scén. Ale pokud bych vyhledával šílenou americkou komedii, tak tohle bude číslo jedna. (40 %) ()

Mrkvič

Pecka, kterou jsem vůbec nečekal. Sice byla postava Missy místy už za hranou trapnosti, ale většina jejích fórků byla hodně povedená a přesně dle mého vkusu. David Spade budiž. Toho nemusím, ale tady celkový dojem nijak nekazil. Vedlejší postavy celkem slušné, ale hlavní devizou je prostě Lauren Lapkus a povedená režie. Na "televizní" komedii navíc hodně dobré efekty (hlavně žralok). ()

Malarkey

Když na mě hned z kraje vykouklo logo produkční společnosti Adama Sandlera, tak jsem zamrkal očima a čekal, co se bude dít. Buď totální průser nebo totální pecka. Jinak to jeho filmy snad skoro ani neumí. Zde to ale i přes nedostatek Adamova charismatu zvládli na naprostou pohodu. No, co pohodu, tahle komedie je prostě pecka. Musíte si zvyknout na ustřelenou Lauren Lapkus, která to v jednom momentu přetáhne do extrému, ale pak už je to jenom lepší a lepší. Totální relax, David Spade to po chlapské stránce pohodově utáhl a pár malých rolí v podobě Roba Schneidera nebo Vanilly Ice to pozvedli do klasické Sandlerovky. V tomto případě bez Sandlera. ()

Rathalos

Konecne nejaka americka komedia,ktora ma poriadne rozosmiala,blaznive,zabavne,uchylne,vtipne a obcas aj nechutne,asi tak by som tento film opisal,no a urcite najvacsiu zasluhu na tom ma herecka Lauren Lapkus,ktora si to zjavne uzivala,kvalitne jej je*alo v gebuli,ale to bolo prave na tom take cool,davam pat hviezd...:⁠-⁠) ()