Reklama

Reklama

VOD (1)

Hrstka vynalézavých námořníků nechce přijmout porážku a podstoupí nepředstavitelné útrapy, když se během 2. světové války snaží dostat domů na zničeném britském tankeru. (Netflix)

Recenze (2)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Mozno to aj bolo na ton Netfluse ci Netflixi, no kazdopadne ide o nadpriemerne dielo z nepreberneho mnozstva filmov zaoberajucich sa Druhou Sveovou. I ta nadrz s vodou mi rozburene more celkom pripominala, herci viedli dialogy naprosto obycajne, preto dam vysokych  74 % ()

KIT.HL 

všechny recenze uživatele

Film , sám o sobě velice dobrý, avšak dnes kazí dojem zjevné "papundeklové" kašírování moře...Asi jsem hodně rozežraný, ale podotýkám, že dnešní filmy na zeleném pozadí jsou naprostý protiklad v negativním slova smyslu.. To co dříve bylo... Samozřejmě představte si poněkud setmělé kino a film ne tak ostrý jako dnes: "Všechno, bylo přirozené a parádní oddech se zamyšlením v kině", je dnes na FHD tv, trošku "tupé" . Rozhodně ne dějem , ale vývojem filmové techniky .Pokud jste však fanoušek filmu a válečných filmů, je rozhodně na co koukat.. Shlédnuto na NETFLIX, je však k mání i tv verze s  dabingem... ()

Reklama

Zajímavosti (1)

  • Film je natočen podle skutečné události, jež se stala na britském námořním tankeru MV San Demetrio. (afn)

Reklama

Reklama