Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V nedaleké budoucnosti po atomové válce. Centrum Los Angeles, které je obýváno lidmi, je pod správou tzv. Gardy. Lidé musí pracovat jen za jídlo, žádné otázky nejsou dovoleny. Je zapomenuta minulost a budoucnost je přesně naplánována. Ti, kteří se na cokoliv ptají, jsou zlikvidováni. Z pustiny přijíždí mladík, který je Gardě nebezpečný již tím, že je svobodný. Připojuje se ke skupině rebelů, kteří chtějí z města uniknout. Boj je značně nerovný, i když mladík z pustiny zná zapomenutá bojová umění a navíc začíná klást otázky, co bude s lidstvem dál. (Vapet Production)

(více)

Recenze (2)

SeBig 

všechny recenze uživatele

Strašná nuda ve stylu Italských trashů.. navíc Hues tady byl jen chvíli na začátku a chvíli na konci. Lew taky nic nepředvedl, tak k čemu tenhle film vlastně je? ()

pepua odpad!

všechny recenze uživatele

Hlavní kostra příběhu je o skupině odpadlíků, kteří se brání zabití či zotročení agresorem. Plytký a nudný akční film, z podprůměru jej mohla dostat postava mimozemšťanky, která přišla na Zemi navázat kontakt (proto asi ono označení „Sci-fi“). Bohužel se tato příběhová linie prakticky vůbec neřeší, a tak zůstává jen sled nudných akčních scén. ()

Reklama

Reklama