Co mám na tobě ráda

• USA What I Like About You (více)
USA, (2002–2006), 30 h 44 min (Minutáž: 20–22 min)

Amanda Bynes, Wesley Jonathan, Jennie Garth, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Simon Rex, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley (více)

A čo miluje Holly na svojej staršej sestre Valerii? Všetko len aby nemusela ísť s otcom do Japonska. Stalo sa už totiž pravidlom, že vždy, keď Holly niekde zapustí korene, otca povýšia a musia sa znovu sťahovať. Tentokrát by radšej zostala bývať v Big Apple u sestry. Najprv jej však musí dokázať, že ich spolužitie bude perfektné... Holly Tyler (Amanda Bynesová) má 16 rokov a netúži nasledovať svojho otca do Japonska. Navštívi teda svoju staršiu sestru Valeriu (Jennie Garthová) a snaží sa predstaviť v tom najlepšom svetle a nenápadne dokázať, že práve ona by bola jej najlepšou spolubývajúcou. Keďže Valerie vyznáva Feng Shui, Holly prezariadi jej byt presne podľa týchto pravidiel. Posteľ je teda v kuchyni, aby smerovala na sever a otázka priateľa Garyho (Wesley Jonathan), či má priniesť nočnú lampu alebo otvoriť chladničku, je absolútne namieste. Ba čo horšie Holly ohrozí aj sestrinu kariéru PR manažérky v marketingovej firme, keď na prezentačnom večierku vyhodí Tonyho skateboard a potom sa ešte počas jeho skateovania na požičanom skateboarde vynorí priamo v strede jazdnej dráhy a Tony Hawk skončí na plne prestretých stoloch. Našťastie Valerie berie všetko s humorom. Koniec koncov ak by Holly odišla do Japonska, s kým by sa hádala a komu by mohla odovzdať svoje skúsenosti...? (oficiální text distributora)

sun.eagle

Sitcom na který se rád podívám když prostě jen tak užívám odpolední siestu nebo na gauči z nudy cvakám kanály. Zpravidla když na něj narazím tak už nepřepínám. A ono je to fakt docela sranda takže proč si stěžovat. na druhou stranu to není nic co by mě nutilo to vědomě vyhledávat, či dokonce pořádat sledovací maratony jako u těch několika kultovních záležitostí. ()

viruscrack

Nic se nevyrovná tomu, že si scénáristi vsadí na smolařku, nezbednou a přitom tak nevinnou teenagerku, která se tváří, jako naprostá šumačka. Nicméně některé scény jsou fakt přitažené za vlasy a šlapou na paty Hannah. I tak si zaslouží 5* za celkový dojem, který je v rámci komedie docela obstojný. Neočekávám náročnost, jako u dramat či psychothrillerů. ;) ()

AneeR

Spojení Amandy BYNES a Jennie GARTH bylo to co tento sitcom opravdu potřeboval. Já si upřímně radši než to pustím nějaký jiný žánr , ale v případě tohoto sitcomu je to něco jiného. Kolikrát si tento seriál pustím jen tak z nudy a nelituji toho. Navíc Jennie je tu vidět opět v roli o několik let starší ségry tak jako třeba v 90210 new generation ...Nebo samozřejmně i v původní verzi a upřímně celé obsazení dodává lepší atmosféru seriálu. ()

Deimos

TV/// Obsazení 10/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +Amanda Bynes, občas slušně pobaví, zajímavý vývoj vztahů -vadila mi věčně uječená Leslie Grossman, některé otřepané a laciné fórky, slabší dějové zápletky/// I když bych nejraději dal 5*, tento seriál si to nezaslouží. Je to veskrze průměrný seriál pro dívky nebo mladší diváky, který ani s přibývajícími díly nemá výrazně vzestupnou tendenci. Přesto jsem si ho nechtěl nechat ujít. Možnost vidět každý den v televizi moji nejoblíbenější herečku se za tu snahu ignorovat to špatné vyplatilo. Nakonec jsem to bral jako oddechovou výplň při obědě a občas se i příjemně pobavil. Trochu tedy nadsazuji, vy ale víte proč :-)/// Celkem 70%/// ()

sssssycak

První sérii jsem viděl celou, ta si celkem slušně držela jistou úroveň. Od druhé to však začalo upadat a ztrácet na tempu, vtipnost se vypařila jako pára nad hrncem a jakákoliv zápletka zmizela. Z druhé a třetí série jsem ještě viděl několik dílů, ale nakonec se seriál stal natolik nezajímavým, že jsem ho bezvědomě přestal sledovat... ()

• Přes polovinu první řády byla Jennie Garth těhotná. Ve většině scén, ve kterých se objevovala, se její bříško zakrývalo. Například sezením, stáním za pohovkou, vytahanými triky nebo zakrýváními různými předměty. (Jituschka5)
  • V jednej epizóde zoženie Rick lístky do kina na snímku Hairspray (2007). Tento film bol použitý, pretože v ňom hrá Amanda Bynes, ktorá má hlavnú úlohu aj v seriáli Čo na tebe milujem. (a_hofferson)
  • Po první sérii byl Simon Rex vyhozen poté, co se přišlo na to, že jako mladý natočil několik gayporno filmů. (kenny.h)