Reklama

Reklama

Svatební pohromy

  • USA Love, Weddings & Other Disasters (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Hvězdně obsazená komedie dokazuje, že dokonalý pár se někdy zrodí v naprostém šílenství. Touha snoubenců naplánovat během krátké doby svatbu snů spustí lavinu nečekaných událostí a karambolů nesourodé skupiny postav. Osudy nezkušené svatební organizátorky (Maggie Grace), nevraživého cateringového dodavatele (Jeremy Irons), slepé fotografky (Diane Keaton) a horlivého průvodce (Andrew Bachelor), který se zoufale snaží najít svou Popelku, se navzájem prolínají v sérii nešťastných příhod při hledání lásky. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (11)

angel74 

všechny recenze uživatele

Asi už fakt stárnu, protože mě nejvíc upoutal příběh, jehož hlavními aktéry byli Diane Keaton a Jeremy Irons. Pak se mi moc líbila hudba, která dodala filmu ten správný nádech pohodové atmosféry. Zcela jistě bych se však obešla bez trapné reality show a veškerých dějových zápletek s ní spojených. A taky to pátrání po Popelce mě příliš nenadchlo. (45%) ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Myslel som, že to bude aspoň taký úlet, ako Mládeži neprístupné, kde sa niektoré scénky vydarili a tiež tam bolo plno hviezd. Toto je však pohroma, nefunkčný humor, doslova trápnosť v niektorých ohľadoch. Bizár, ktorý vôbec nevyšiel. A Maggie Grace sa teda riadne dogabala. ()

Reklama

Rathalos 

všechny recenze uživatele

No 33% pre tuto romanticku komediu je podla mna velmi malo a podhodnotene,mily a pohodovy filmik s prijemnou hudbou i sympatickym hereckym obsadenim,mozno to trosku zo zaciatku cloveka neohuri,ale potom sa to pekne rozbehne,davam pat hviezd,jednu naviac pridavam za ten fajn pocit pocas sledovania i po skonceni...:-) ()

Adramelech 

všechny recenze uživatele

Komedie je nesnadný, ale veskrze užitečný filmový žánr. Jejím cílem je diváka pobavit, ba přímo rozesmát, což je rozhodně vítané, protože v dnešní smutné době a při ještě truchlivějších vyhlídkách k tomu jinak není mnoho příležitosti. Tady mě nadchla hned úvodní scéna a pokračování mě vesměs nezklamalo. Ten trochu cynický a místy drsnější humor mi fakt sedl. Na rozdíl od některých filmových tvůrců, kteří si myslí, že komedie vznikne tím, že se herci šklebí a kroutí, vsadil Dennis Dugan na bizarní situace a vtipné hlášky. Film má poměrně svižné tempo a scénář spoustu dobrých nápadů. Naprosto perfektní byla ta Ruska na řetězu. Nějaká slabší místa by se sice našla, ale bylo jich minimum. Poněkud mě rušily některé sentimentální momenty, ale já jsem na ně alergický. Celkově však milé překvapení. ()

Dale 

všechny recenze uživatele

Mám rád filmy, ktoré sú zložené z viacerých príbehov rôznych postáv, ktoré sa nejako pretnú, no tie príbehy musia byť o niečom a to prepojenie musí byť zaujímavé, najlepšie aj aspoň trochu originálne. Toto nespĺňa nič z toho. Ťažko tu vybrať príbeh, ktorý by za niečo stál, možno ešte najlepšie obstojí ten s Keatonovou a Ironsom, ale tie ich postavy sú úplne o ničom a nemajú tu čo hrať. Príbeh Maggie Grace a jej plánovanie svadby jedna veľká nuda. A zvyšné dva príbehy o reality show a hľadaní Popolušky sú úplné trapošiny, ktoré by som odtiaľ úplne vystrihol, nulová pridaná hodnota. Asi len scenáristi malý krátky scenár, tak museli ešte niečo nasilu prišrubovať. A Ruská mafia je už úplný klinec do rakvy tohto braku. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama