V učňovském internátu se odehrává příběh inspirovaný skutečnými událostmi, osudy několikanásobného mladistvého vraha. „Série sexuálních vražd! Skutečný případ, který se může kdykoliv opakovat.“ (oficiální text distributora)

Monco

Čekal jsem,že to bude o Spartakiádním vrahovi a bohužel to bylo o něčem jiném... Nejlepší byl snad Roden. A taky jak tu někdo psal, tak nechápu, proč se v tom tolik řeší šikana. ()

Tomas.Z

Tahle detektivka mě příjemně překvapila. Na to, kdy byla natočená, je vidět, že jsme uměli točit filmy na slušné úrovni už mnoho xx let zpátky. Nechybělo napětí i nejasno okolo pachatele až do poslední chvíle. Pod hlavní linkou detektivního žánru se solidně vypořádali i s ukázkou šikany na učňovských internátech. Pro mě to bylo dost věrohodné a drsně ukázané bez nějakých příkras. ()

Maskati odpad!

Strašný, strašný, strašný! Straka by si měl někde stěžovat, ač vrah, měl styl. Tahle křupanská vyblblost, počínaje tragickým scénářem a konče příšernou psychodelickou hudbou, nemá obdoby. Snad jedině ta šikana na intru, tomu se dalo věřit, ačkoli zase bez nastíněných východisek. Policajti se chovají jako debilové, exteriéry jsou odporný a herci slaboučcí, že to ani naspídovanej Roden nezachrání. Hnus. ()