Reklama

Reklama

The Body Stealers

  • Velká Británie Thin Air (pracovní název) (více)

Obsahy(1)

Britské královské letectvo má velký problém, jeho elitní parašutisté mizí v nejméně vhodnou a očekávanou dobu – přímo uprostřed seskoků. Doposud jedenáct mužů zmizelo, beze stop se rozplynulo do vzduchu. Kdo nebo snad co má jejich životy na svědomí? K případu je povolán Bob Megan, bývalý výsadkář, prvotřídní vyšetřovatel a ještě prvotřídnější sukničkář, aby co nejrychleji pomohl vyřešit tuto armádním skandálem zavánějící záhadu. (dopitak)

(více)

Recenze (3)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Legrační, že ze sci-fi jsou tu ti "from outer space", mystériem je jejich přítomnost a horor dodávají dámy svým vřeštěním - bohužel, filmaři se už neobtěžovali ukázat, co ony dotyčné tak silně vyděsilo. Podle některých zdrojů se dokonce stříhalo, a pak zase vlepovalo... "Originally the film was classified ‘A’ but one month after the first viewing the company chose to reinstate the cuts taken from the ‘A’ to attain the ‘X’. The reinstated cuts were of Lorna’s naked breast as she removes her dress, and the whole love scene between Bob and Lorna from the point he removes his shirt." Nicméně vlastním tu neerotickou verzi, možná bohužel, ačkoliv Lorna Wilde není žádná kočka a daleko zajímavější by bylo "bližší seznámení" s Hilary Heath coby krásnou vědkyní Julií. Pamětníci jistě zaznamenají i stárnoucího George Sanderse, někdejšího Gordona Zellabyho z Městečka prokletých. Sci-fi béčko, jakkoliv silný námět byl uchopen. ()

Reklama

pepua 

všechny recenze uživatele

Variace na daleko slavnější (a popravdě řečeno že i právem) film Invasion of the Body Snatchers. Tady se nedočkáte napětí, natož pak překvapení. Jen spousta kecání a romantiky. Přesto, že to byla nuda, zpracováním film průšvih není, takže odpadem hodnotit by asi nebylo spravedlivé, přesto se tomuto filmu radši vyhněte, je to slaboučké sci-fi. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama