4ct10n

Pulp Fiction má všechno co by měl film mít. Tarantino v tomto snímku potvrdil že je génius a už si u mě nemusí získávat můj respekt. Dokonalé dialogy, výborně napsané i zahrané postavy a v podstatě velmi jednoduchý, přesto úžasný příběh. Mimochodem jeden z nejlepších českých dabingů. ()

plechulka

K tomuhle filmu se vyjadřovalo už tolik lidí, že já prostě nemám chuť hromadit další slova. Je to jako s láskou - samozřejmě, že víte, že jsou desítky a možná i stovky lepších a hezčích a inteligentnějších... ale Vám se prostě líbí tenhle a basta! ()

Sfinkter

Nejlepší béčko všech dob, otevřená aplikace drog, Travoltův tanec, Bruce ještě s vlasy. K tomu monology Jacksona a máte film, který je nepřekonatelný. ()

baruss

5 na druhý pokus... Pre mňa bol tento film náročná porcia... Nie je to klasický film na jedno zhliadnutie... Keď som pozeral Pulp Fiction prvý krát viac som sa sústredil na dej a zápletku (klasika) a prišlo mi pomerne veľa nudných scén.. Pri druhom náhodnom zahliadnutí mi najnudnejšia scéna (akože pri prepínaní stáníc som náhodou natrafil na Pulp Fiction) konkrétne tá U mazaného králička prišla ako dokonalá... Preto som podstúpil opakované zhliadnutie, ktoré ma presvedčilo...vynikajúci Vincet Vega... parádny Travolta... excelujúci Samuel... parádna porcia hlášok... môj oblúbený Bruce... a zlatý klinec programu... Pan Wolf... nuž... v mojom rebríčku šplhá nahor... ako víno... ()

Leni-cka

Co napsat k tomuto filmu a neopakovat stokrát omleté fráze o stylovosti, úžasnosti a ohromnosti tohoto filmu? Tarantino je prostě boží, Uma a Travolta nepřekonatelní.. Och! ()

dzanda_vi

Vynikající Tarantinova mozaika. Kultovní hlášky, vzkříšení Johna Travolty a jeho nezapomenutelný taneček s Umou Thurman a spousta dalších scén dělají z tohoto filmu legendu, která přitahuje stále větší masu filmových diváků. ()

Samuel7

I přesto, že moje srdcovka to není a za kultovní považuji spíš jiné filmy, tomuto snímku rozhodně nelze upřít výjimečnost, kterou si získal tolik lidí. Na celém filmu mě asi nejvíce zaujalo nechronologické uspořádání příběhu a role Umy Thurman. 90 % ()

SG_ever

Pro mě velice zábavná černě-humorná akční podívaná s velkým množstvím hlášek. V kombinaci s hvězdným (a vkusně zvoleným) obsazením to více než stačí. (85%) ()

ivan_drago

Tarantino nás provede svým chronologicky nestálým filmem pomocí těch nejbizarnějších figurek a členů podsvětí, jaké si můžete představit. Jeho smysl pro detail a charakteristická, brutálně-humorná nota, filmu dodává šmrnc a ty dvě a půl hodky utečou jak ropa z tankeru. Líbí se mi také minimalistický výběr lokací pro natáčení a herci, kterým role sednou jak prdel na hrnec. Hudba do filmu je taky vybraná mistrovsky. Dnes už klasika. ()

Kamkon

Nejdřív bych uvedla větu, kterou pronesla má sestra, když jsem se koukala poprvé, ve chvíli, kdy jsem něco při sledování filmu chtěla říct. Zněla: "Ticho, padají kultovní hlášky". Od ní by to možná k tomuto filmu stačilo, ale ne ode mě. CO TO MÁ JAKO BÝT? Zpřeházený a přeceňovaný snímek, který ani po složení nedává prakticky žádný smysl (jasně, nadsázka zde je, ale proč a nač, řídký děj prosvětlí občas zajímavý vtip, (který však vynikne spíš v dabingu) nebo příjemně nápaditá a vhodná píseň, ale jinak ticho po pěšině). Možná bych se smála a bavila víc, znát všechny filmy, na které toto "veledílo" naráží, ale když začne již podruhé pan Jackson trapně citovat nesmyslně Bibli (což vůbec nesouvisí s mým vyznáním a pohledem na tuto knihu, ani ničím jiným, jen je to tam naprosto zbytečné a nesmyslně nastavuje děj) jsem skoro na umření nezájmem o konečné rozuzlení. Kouknu se ještě někdy, to jo, avšak pokud si někdo hlavní postavy snímku určil pro téma Majálesu jako hrdiny naší doby, tak nevim, jak tedy dopadneme. To i ten předimenzovaný a magicky strašidelný (chachacha) Šestý smysl má víc magičnosti než všechna krev a hloupě nadnesená blbost celého scénáře. ()

honx

Asi nebude moc lidí, co by nějaký film viděli tolikrát, kolikrát ja jsem viděl tento. Pulp se prostě nikdy neokouká a již milionkrát řečený přívlastek "kultovní" se k Pulp fiction hodi asi opravdu nejvíc. ()

A.L.E.S.

Smůla, přátelé, předpokládal jsem, že po tolika přemlouváních, abych se na film kouknul, mi ten film dá mnohem víc, než jsem očekával. Ale je to jen o dialozích. Je fakt, že v jeden okamžik jsem strnul překvapením, že jsem se jednou od srdce zasmál vtipu, ale není to na tak "rudý" film málo???? Rád bych si z toho pamatoval víc než jen pár hlášek hodných zapamatování. "Marečku, podejte mi pero" je taky plný hlášek, ale ten má aspoň děj. Tohle nemá vůbec nic. ()

*Barča*

Pro mě naprosto geniální film, nic víc k tomu dodávat ani nebudu, to by bylo naprosto zbytečné. Rozhodně a bez váhání pro mně jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděla. ()

exhoubus

I přes to, že se na filmy z pravidla nedívám více než jednou, u Pulp Fiction i po třetím zhlédnutí stále žasnu nad genialitou tohoto díla. Nenašel jsem v něm jedinou chybičku, nedostatek nebo zbytečnosti. Vtip, akce i drama jsou tu naprosto vyvážené, scény seřazené přesně tak, jak mají být a jak je to nejlepší. Prostě dokonalost sama. Rozhodně jeden z nejlepších filmů historie a kdo ho neviděl, má ještě co dohánět. ()

Mirokukii

Rok 1994 je bezpochyby nejlepší rok, co se Hollywoodské úrody týče. Vznikly tři vyjímečné filmy, a já bych hned udělil vyjímku a dal Oskara za nej film všem třem (Forrest Gump, Vykoupení z věznice Shawshank). Pulp Fiction je rozhodně jedním z nich. Skvělé dialogy. Pointa. Nesmrtelné hlášky. Tarantina filmy baví, a na každém jeho kousku je to vidět. Bravo. Máme radost. ()

karlik4801

To je srdeční záležitost, film tak odlišný od ostatních a přitom jeden z nejlepších filmů všech dob. Pro mě nejlepšího film kde Jackson s Travoltou účinkovali. Legendární soundtracky, tenhle film všechno má. Zbytečné dialogy to Quentin Tarantino prostě umí a mě se to tak moc líbilo, že když jsem to poprvé viděl, pukal jsem nadšením. Někdy i zvrácené scény, to je prostě režisérovo gusto. Pár příběhů se hezky prolne mezi sebou a vždycky je divák spokojený, to je prostě něco! Chtěl bych napsat příběh, který byl z filmu nejlepší, ale zamilovaný divák to bere jako jeden naprosto geniální celek. Pulp Fiction tu bude ještě pro hodně generací a bude je provádět různými formami filmů. Pro mě je to nejlepší film co kdy na zemi byl. Viděno v kině. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra