Velká Británie,
2022, 4 h 8 min
(Minutáž: 37–45 min)
Tvůrci:
Ben HarrisKamera:
Gaute GunnariHudba:
Matti ByeHrají:
Adam Pålsson, Tomiwa Edun, Kim Adis, Yasen Atour, Diarmaid Murtagh, Leanne Best, Ellise Chappell, Sara Seyed, Charles Mnene, Bart Edwards, Joris Žaliauskas (více)VOD (1)
Epizody(6)
Obsahy(1)
Kurt vyšetřuje záhadný případ děsivé smrti. Ta zřejmě souvisí s reportáží, které jsou plná média a která patřila mezi první případy Fridy Raskové v Malmö. (Netflix)
Hrají
Adam Pålsson
Švédsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Nikdy neotírej slzy bez rukavic (2012) (seriál)
Dříve než zemřeme (2017) (seriál)
Tomiwa Edun
Nigérie
Kim Adis
Nejlepší seriály:
The Cry (2018) (seriál)
Mladý Wallander (2020) (seriál)
Nadace (2021) (seriál)
Diarmaid Murtagh
Irsko
Leanne Best
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Line of Duty (2012) (seriál)
Home Fires (2015) (seriál)
Ellise Chappell
Nejlepší seriály:
Poldark (2015) (seriál)
Smrt v ráji (2011) (seriál)
Mladý Wallander (2020) (seriál)
Sara Seyed
Nejlepší seriály:
Physical (2021) (seriál)
Mladý Wallander (2020) (seriál)
Charles Mnene
Keňa
Nejlepší seriály:
Misfits: Zmetci (2009) (seriál)
Mladý Wallander (2020) (seriál)
The Widow (2019) (seriál)
Bart Edwards
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Peep Show (2003) (seriál)
Zavolejte porodní sestřičky (2012) (seriál)
UnREAL (2015) (seriál)
Joris Žaliauskas
Nejlepší seriály:
Clark: Hvězdný zločinec (2022) (seriál)
Mladý Wallander (2020) (seriál)
Marshall Leviten
Nejlepší seriály:
Mladý Wallander (2020) (seriál)
Josef Davies
Nejlepší seriály:
Černobyl (2019) (seriál)
Koruna (2016) (seriál)
Zavolejte porodní sestřičky (2012) (seriál)
Richard Clothier
Nejlepší seriály:
Foylova válka (2002) (seriál)
Pennyworth (2019) (seriál)
Mladý Wallander (2020) (seriál)
Joe Layton
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Thirteen (2016) (seriál)
Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)
Mladý Wallander (2020) (seriál)
Richard Lintern
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Storyteller (1987) (seriál)
Koruna (2016) (seriál)
Endeavour (2012) (seriál)
Paulius Markevičius
Nejlepší seriály:
Černobyl (2019) (seriál)
Vojna a mír (2016) (seriál)
Okupace (2015) (seriál)
Tom Bonington
Nejlepší seriály:
Únos letadla (2023) (seriál)
Zloděj, jeho žena a kánoe (2022) (seriál)
Mladý Wallander (2020) (seriál)