Režie:
Daniel Anderson, Ulf Borchardt, Kerstin Krause, Frank Fabisch, Utz Disseler, Volker Schwab (více)Scénář:
Grant KneeboneKamera:
Marc Christian Weber, Michael Burgermeister, Wolfram Huth, Markus Schott, Gerd Breiter (více)Hrají:
Yvonne Burbach, Wolfram Grandezka, Thomas Gumpert, Claudia Hiersche, Ron Holzschuh, Lilli Hollunder, Lars Korten, Konrad Krauss, Gabriele Metzger, Milan Marcus, Claudia Scarpatetti (více)Epizody(226)
-
Episode 1 (S12E01)
-
Episode 2 (S12E02)
-
Episode 3 (S12E03)
-
Episode 4 (S12E04)
-
Episode 5 (S12E05)
-
Episode 6 (S12E06)
-
Episode 7 (S12E07)
-
Episode 8 (S12E08)
-
Episode 9 (S12E09)
-
Episode 10 (S12E10)
-
Episode 11 (S12E11)
-
Episode 12 (S12E12)
-
Episode 13 (S12E13)
-
Episode 14 (S12E14)
-
Episode 15 (S12E15)
-
Episode 16 (S12E16)
-
Episode 17 (S12E17)
-
Episode 18 (S12E18)
-
Episode 19 (S12E19)
-
Episode 20 (S12E20)
-
Episode 21 (S12E21)
-
Episode 22 (S12E22)
-
Episode 23 (S12E23)
-
Episode 24 (S12E24)
-
Episode 25 (S12E25)
-
Episode 26 (S12E26)
-
Episode 27 (S12E27)
-
Episode 28 (S12E28)
-
Episode 29 (S12E29)
-
Episode 30 (S12E30)
Hrají
Philipp Schepmann
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)
Noemi Besedes
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Ben Schamma
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lasko: Pěst Boží (2009) (seriál)
Katharina Abt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Joachim Erwin
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miriam Lahnstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Daniel Kühn
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Simon Kühn
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Klaus D. Mund
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Philipp Langenegger
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Astrid Posner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Florian Reiners
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Sonja Rolsdorph
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Wolfgang Schatz (a.z.)
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Pokémon (1997) (seriál)
Kerstin Kramer (a.z.)
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Kerstin Radt (a.z.)
Venezuela
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Josef Quadflieg
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Daniel Drewes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lorenz Claussen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Nina Kristin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)