Reklama

Reklama

Kouzelní kmotříčci

(seriál)
  • USA The Fairly OddParents
Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy
USA / Kanada, (2001–2017), 66 h 34 min (Minutáž: 23–73 min)

Hrají:

Tara Strong, Susanne Blakeslee, Daran Norris, Carlos Alazraqui, Grey Griffin, Frankie Muniz, Dee Bradley Baker, Method Man, Redman, Alec Baldwin, Adam West (více)
(další profese)

Série(10) / Epizody(161)

Obsahy(1)

Kouzelní kmotříčci je výjimečný kreslený seriál o desetiletém chlapci jménem Timmy, jehož kmotři s nadpřirozenými schopnostmi, Cosmo a Wanda, mu plní jeho přání. (oficiální text distributora)

Recenze (17)

honajz 

všechny recenze uživatele

Hodně střelené příběhy o kmotříčcích, kteří bláznivému puberťákovi plní puberťácké nápady. Sem tam se bojuje o rovnováhu ve vesmíru, o ovlivnění historie či budoucnosti, jindy jde jen o sportovní utkání. Kmotříčci sami se občas chovají jak puberťáci. Některé díly jsou správně střelené, a člověk se baví, hodně jich však je wtf-koidních. Trošku mi to připomíná Dexterovu laboratoř, a to i animací, ale Dexterova laboratoř mne přece jen baví víc, možná proto, že se soustředí na míň postav a má užší mantinely, ve kterých pak jsou ty situace o to bláznivější. ()

avril4234 

všechny recenze uživatele

Jediné, čo ma na tomto animáku zaujalo je obrovská (animátorska) podobnosť so seriálom Danny Phantom a vlastne je to z rovnakého štúdia. Ja som závislá na Dannymu Phantomovi, preto nedokážem odolať seriálom, ktoré mi ho pripomínajú a hodnotiť ich vysoko. Inak je to ale vážna blbosť, ktorá ma dejovo vôbec nezaujala a práve nadšene sa na to nepozerám. Len pre zaujímavosť som zhliadla pár častí, ale takmer sa mi to v niektorých okamihoch hnusí a tento štýl animácie zas vôbec nemusím, len Danny Phantom je záhadná výnimka. Fairly Odd Parents je len podpriemerný seriál, ktorému dávam slabú 1*. ()

Reklama

honajz2 

všechny recenze uživatele

Když ti život nadělí matku, která neumí ani namazat chleba a učitele, který je závislý na dávání pětek a chůvu, která je mentálně chorá a má vás chuť zabít, tak je vidět, že máte smůlu. To by však nebyl seriál aby nepřišlo něco magického! Tentokrát zde máme víly, které mu plní každé přání. No nádhera! U jedné s těch víl postupem času (asi po třech epizodách) nastala retardace neuvěřitelných rozměrů, tak vítejte zpátky ve svém starém životě! U Timmyho učitele také nastala retardace neuvěřitelných rozměrů a od té dob se stal zapřísáhlým lovcem víl. A to i přesto, že žádnou nikdy nechytil. A postupem času se s toho stává další debilita, na kterou už se nemá smysl dívat. ()

Zalost 

všechny recenze uživatele

Malý chlapec Timmy má své dva kouzelné kmotříčky - vílí manžele Cosma a Wandu - kteří mu splní jakékoliv přání. Nejenom že chtějí, ale podle pravidel i musí. Bohužel pro Timmyho a naštěstí pro diváka, leckterá Timmyho přání mívají podstatný háček, jako například konec vesmírného řádu :-) Do toho všeho je ještě třeba držet vše v tajnosti před naivními rodiči a bránit se před Vicky, zlou slečnou na hlídání, profesorem Crockerem (učitel posedlý touhou dokázat světu, že víly existují), supervílákem Jorgenem von Stranglem a podobnou snůškou padouchů. Seriál má skvělý, dá se říci "klasicky cartoonový" styl humoru, který si často své limity rozhodně nevytyčuje v reálném světě. "Kde jsi získal ten nádherný raketový tank, synku?" "É, na internetu?" "Skvělé!" ()

dogrose odpad!

všechny recenze uživatele

Výtvarně agresivní a uječený seriál stavící na principu grotesky, čímž je o "zábavu" postaráno a nemusí se vymýšlet něco inteligentnějšího. Není to můj šálek čaje, podle mého patří k tomu nejslabšímu na Nickelodeonu. Myslím, že dítě, které je odmala vedeno k žánrové a výtvarné pestrosti animáčů a pohádek, nemá potřebu toto sledovat. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (11)

  • Ve 22. epizodě 6. série můžeme vidět, že Denzel Crocker (Mr. Crocker) v dětství vlastnil kmotříčky. (davidrohusch)
  • Oblečení a vybavení Tooth Fairy (víly Zubničky) je inspirované komiksovou postavou Wonder Woman. (Karlsberger)
  • Wandiny vlasy měly být původě modré. Protože je ale modrý celý Timmyho pokoj, v němž by mohly být leckdy přehlédnuty, byly změněny na růžové. (Elbarto08)

Reklama

Reklama