Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pohledný Tomas Papi Fuentes (Eduardo Verastegui) pracuje v reklamní agentuře a je doopravdy bezhlavě zamilovaný do tří nádherných dívek ve třech městech. Dokonalá Patricia (Jaci Velasquez) je v New Yorku, půvabná Lorena (Roselyn Sanchez) v Chicagu a rozkošná Cici (Sofia Vergara) v Miami. Když všechny tři přijedou do L.A. překvapit Papiho, situace není vážná, ale přímo kritická! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Tomas Fuentes (Papi) to má hodně těžký. Rád by měl dívku chytrou, krásnou i milou, ale jelikož se mu takovou nedaří najít, tak si pro jistotu najde hnedka tři. A základním pravidlem takového vztahu je, že se navzájem nesmějí poznat. Ale to se Tomasovi vymkne z rukou, navíc se do toho zamíchaj dva zlodějíčci, agentka fbi, soutěž Miss, hromada peněz, a sranda může začít. Nebo ne? Chvilkama jsem se docela bavil, chvilkama nudil (víc nudil než bavil), většina vtípků vyznívala naprázdno nebo trapně. Alespoň holkám to moc slušelo :) ()

Derek 

všechny recenze uživatele

velmi nevtipna komedia, ktora potesi maximalne tak oci muzskeho obecenstva vdaka dvojici krasok sofii vergary a roselyny sanchez. nie je to uplne bez "vtipneho" humoru, celkom ma pobavila zamena na sutazi miss, ale zvysok vtipov nema daleko ku kvalite na ktoru sme zvyknuty od filmov zdenka trosku... ()

MMR 

všechny recenze uživatele

To jsem si jednou vzal s sebou notebook, šel do koupelny, připravil, pustil tento film, a v klidu si vlezl do vany. A díval se na tenhle film. Celou dobu jsem se náramně bavil, smál, moc se mi to líbilo. Pak celý natěšený to sem du ohodnotit a následuje šok. 24 %? No wáu, opravdu tak staršně málo? A proč? 290.nejhorší film? Japato? Tak jsem se vzpamatoval z toho šoku a napařil tomu plný počet, přesně tolik, kolik jsem měl v plánu. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama