Terapie pro „eroticky závislé“ svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne? Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou atraktivní, ale nepříliš zkušené psycholožky Lindy (Kristýna Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Otěže přebírají samotní „klienti“, setkání nabírají nečekaný spád a rozjíždí se svižná mozaika neuvěřitelných příběhů. Komedie o lásce a jejích podobách a o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit. (Magic Box)

Prubner

Matěj Balcar vcelku invenčně převedl svou divadelní hru do filmu a vybral i sympatické herecké obsazení. Na debutanta prokázal vcelku jistou ruku. Jenže ono to celé není moc vtipné, což je u komedie dost podstatná chyba. A Jan Hrušínský ať už proboha nehraje, aspoň ne ve filmu. Sledovat jeho "výkon" je utrpení. ()

Anianna

Divadelní hra (viděla jsem ji v televizi, ne naživo) se mi dost líbila. Svižná, vtipná. Film takhle označit nemůžu. Pár skvělých herců v nekompaktním příběhu o problémech se sexualitou. Zbytečně moc vedlejších zápletek. Někdy nudné, někdy přehnaně dramatické. Námětu slušel formát divadelní hry, tam to přehánění sedí. Film chutná jako vtipná kaše nastavovaná hlavně nudou tak moc, že ten vtip už nevnímáme. ()

rublik05

A máme tady další českou komedii, která svými kvalitami krásně zapadne mezi ty desítky hloupostí, které u nás, pochopitelně za podpory státu, každým rokem vznikají. Pánský klub je údajně původně divadelní hra jednoho pražského divadla, což je samo o sobě většinou problém v tom smyslu, že není úplně lehké z divadelní hry udělat fungující film. Pánský klub je bohužel krásným příkladem toho, jak se to dělat rozhodně nemá. V první řadě mi chyběla jakákoliv atmosféra, humor zde prakticky absentuje úplně, naopak trapných scén je přehršel. Dialogy strašně šustí papírem, postavy absolutně nemají čím zaujmout, byť se o to určití herci viditelně snaží. Díky nulovému spádu a všudypřítomné nudě se film neskutečně vleče, i relativně střídmá stopáž se tak zdá téměř nekonečná . Jediným plusem je to, že film není zas až tak špatně natočený, i když ani to není plně stoprocentní. Trapné a zbytečné, už nikdy víc. 1/10. ()

hony23

Další zoufalý pokus natočit českou komedii na téma partnerských vztahů a sexuálního chtíče. Celý vtip má být založen na tom, že se sejde 5 exotů na sezení pro závislé na sexu, které vede pohledná a začínající terapeutka. Jenomže to, že z většiny postav uděláte naprosté blbce, ještě neznamená, že to bude vtipné. ()

Spiker01

První polovinu mě opravdu hodně štvaly dialogy a bylo mi tak nějak jedno, že je to převedené z komorní divadelní hry. Vadí mi, že když se lidi mezi sebou baví tímto způsobem, který zkrátka není realistický a šustí papírem. V druhé polovině se víc zatlačilo na osobní rovinu a ta na mě zafungovala mnohem lépe a vytahla film na čistý průměr. Díky 90min stopáži nakonec mohu doporučit. ()

• Film je adaptací úspěšné divadelní hry Matěje Balcara uváděné od roku 2019 na prknech Divadla Na Jezerce. Ve filmu je i odkaz na toto divadlo, a to v 53. minutě, kdy jde Cyril (Jiří Mádl) na rande s Lindou (Kristýna Hrušínská) právě před Divadlem na Jezerce. (Zdroj: Nikola Hrkl'ová; Divadlo Na Jezerce)
  • Natáčení probíhalo v Praze a v Srbsku (Středočeský kraj). (noelcoward73)