Reklama

Reklama

Obsahy(1)

"Je čas sklizně. Farma potřebuje jen trochu nové krve ... Seznamte se s rokenrolovou kapelou, která stojí na prahu slávy, štěstí ... a brzy i samotné smrti. Vypadají skvěle, umí vystupovat a dobře hrají. Ale možná už dlouho nebudou naživu. Zrovna jsou na cestě odnikud nikam. Hrají ve špinavých klubech a pochybných podnicích. Jednou v noci se objeví cizinec s dopisem od Macova otce. Jeremiah MacDonald chce, aby se Mac vrátil k rodině a postaral se o pohřeb své tety. Macova odpověď je krátká a krutá: ""V žádném případě"". Ale cizincova reakce je ještě podivnější. Vytáhne z kapsy malou nahrubo vyřezanou figurku. A ta přitáhne Maca neodolatelně zpátky ... zpět na místo, které opustil před čtrnácti lety. Překotně se začíná roztáčet spirála šílenství a násilí a jejich rokenrolové sny se nelítostně setkají se strašlivým rodinným tajemstvím." (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (26)

Hunter2222 

všechny recenze uživatele

Taký milý hlúpy slasher z Južnej Afriky (WTF?). Herci sú síce otrasný, zvuky a hudba tiež, ale má to svoju atmosféru. Vždy mám rád prostredie na farmách, takže aj toto mi celkom sadlo. Škoda, že film to toľko nudí vykecávaním, združovaním a inými hlúposťami. Vraždy sú fakt dobré, aj keď gore efekty s kamerou lacno spravené, no celkovo to je efektné. Aj vrah, teda strašiak, alebo sami uvidíte čo to bolo, je spravený pekne a keď zametá kosou ide z neho strach. :) K tomu celkom slušná pointa a ešte záver, ktorý sľubuje pokračovanie. No uvidíme. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

S africkými horory moc zkušeností nemám a popravdě bych ty, co jsem dosud viděl, spočítal asi na prstech obou rukou. I to byl tedy jeden z důvodů, proč jsem sáhl po tomto nepříliš známém slasheru. Vzhledem k nízkému hodnocení na internetu jsem si však nedával žádné naděje, že by snad mohlo jít o nějak závratnou podívanou a udělal jsem dobře. Když se člověk zamyslí nad samotnou zápletkou, tak ta není zrovna nejhorší, ale to už se nedá říci o kvalitě hereckých výkonů a zvláště o poutavosti filmu jako celku. Divák je na úplném začátku vtáhnut do vidláckého prostředí, kde má šanci sledovat „tajemství“ ukryté ve stodole jednoho z místních farmářů a osudový okamžik, který navždy poznamenal hlavního hrdinu toho filmu. V těchto chvílích jsem se ještě bavil, protože atmosféru to mělo pěknou a s nadšením jsem očekával, jakýmže směrem se děj bude ubírat dále. Samozřejmě se posuneme dále v čase a následný masakr dvou teenagerů rovněž nebyl k zahození. Ocenil jsem i humornou vložku, která jejich mordu předcházela. Jenže poté nastává zlom a my (coby diváci) se seznámíme s rokenrolovou kapelou, jejichž členové moc IQ ani sympatií rozhodně neposbírali. Téhle bandě totálně vylízaných „pak“ jsem ze srdce přál co možná nejbolestivější smrt a utrpení. Následovali sice další úmrtí, ve kterých se tvůrci snažili navodit i trochu toho napětí, ale to nejdůležitější se většinou odehrálo mimo záběr kamery, takže žádné krvavé lázně rozhodně nečekejte. Nuž očekával jsem krvavé žně, jak sliboval název filmu a místo toho se mi dostalo jen upocené podprůměrné vyvražďovačky, která nikoho rozhodně neoslní. 40% ()

Reklama

asanakis 

všechny recenze uživatele

"....Je čas sklizně! " Klasika, parta teenagerů se octne odříznuta od světa na opuštěné farmě společně s nesmrtelným zabijákem. Když tohle schéma člověk vidí po sté, jediné nad čím může u filmu bádat je to, kdo bude vykuchán jako první a která holka s klukem to přežije. První oběť jsem uhodl a jediné co mě tedy překvapilo bylo to, že jich přežilo nějak hodně. ()

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Nebola to až taká katastrofa, akú som očakával. Od tejto krajiny som toho asi veľa nevidel a aj keď to nie je žiadny originálny slasher, tak maskovaný killer to s kosákom vedel. Keby sa všetko podstatne neodohrávalo mimo zaber alebo v tme, tak by film nedopadol asi lepšie, ale určite by sa naň lepšie pozeralo, keby sa tu niekto riadne umazal od krvi. Tá gore stránka tu veľmi chýbala, škoda, že režisér sa bal trocha viac odviazať. Herci hrali solídne a najviac zaujal Nick Boraine, lebo takto sa správa pravý vidlák, u ktorého si hned poviete, že je to určite ten škodca a aj mna presvedčil a či to bol naozaj on sa každý dozvie na konci programu, no v tomto prípade filmu. Je to za solídne 3*. ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Na zabití času to ujde. Jinak je to podřadný horor. Zda se to vůbec dá tak nazvat. Partička teen blbečků je tak trapná, že jsem jim od první chvíle přál čestnou smrt. A to všem. V málo filmech jsem si tak moc přál, aby nikdo nevyvázl živý. Nejvíce brutální smrt jsem přál tomu černému hochovi. Nejsem rasista, Bože chraň!, ale on byl brutální kokot. Ta jejich hudební skupina byla tak trapná, že jsem se aspoň během filmu zasmál. Leader skupiny, rádoby sexy macho, zpíval jak teplouš. Kdyby mi ve stodole takový hovada začali tak debilně hrát a k tomu tak přiteplale krákat něco jako melodie a text, taky je vezmu bez milosti kosou a pro jistotu ještě přejedu kombajnem. Jediné plus tohoto filmu tedy shledávám v absolutně nesympatických hercích/čkách, při jejichž vraždění člověk (divák) prožívá přímo katarzi. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama