Reklama

Reklama

The Ellen Show

(seriál)
USA, 2001, 18x30 min

Tvůrci:

Mitchell Hurwitz

Hrají:

Ellen DeGeneres, Cloris Leachman, Martin Mull, Emily Rutherfurd, Diane Delano, Susan Walters, Reggie Lee, John Francis Daley, John Ritter, Helen Mirren (více)
(další profese)

Recenze (21)

Beagle 

všechny recenze uživatele

Tohle byl původní sitcom Ellen (se slavnou "Puppy Episode"), talk-show přišla o pár let později. Přestože mám Ellen radši jako moderátorku, uznávám, že ani hraní jí nešlo nejhůř...:) ()

LxLuthor 

všechny recenze uživatele

Ellen je žena, ktorú neskutočne obdivujem, milujem a uznávam. Či už za to, čo robí, či za to ako žije. Nikto mi nikdy nezdvihne náladu tak ako show Ellen DeGeneres. Suchý humor, niekedy ešte suchší ma vždy núti zvaliť sa niekam v kŕčoch! :) ()

husokachna 

všechny recenze uživatele

Očividně jsem jeden z té menšiny, komu Ellen přijde tuctová, nezajímavá a mě ještě celkově divná, jak kdyby za tím úsměvem skrývala zlo nezměřitelného rozsahu. ()

kerkulka 

všechny recenze uživatele

Na tohle se vydržím dívat hodiny! Nejen, že je Ellen zábavná a vtipná, ale také nabízí určitý pohled pod pokličku různých hvězd a hvězdiček, které se u ní objeví. Trochu mi připadne jak americká verze Krausova "uvolněte se, prosím" ..jen trochu jinak :) ()

Nerdvana 

všechny recenze uživatele

Z Ellen jsem trochu v rozpacích. Působí jako ta vždycky chytrá lesba, co je nad věcí a čeká, až se její (samozřejmě úplně blbí) hosté sami ztrapní. Ale je zase pravda, že sledovat je u toho je celkem zábava. ()

silvusaak 

všechny recenze uživatele

Pohodova, vtipna, uprimna a zadna vypatlana krava. Talk show jak ma byt. Nevidela jsem urcite vsechny, no kdyz je nuda rada projizdim na youtube. ()

martenska 

všechny recenze uživatele

Jen pro pořádek: úvodní fotka je zavádějící...tohle není The Ellen Degeneres Show (talk show), ale druhý sitcom Ellen...a slavná Puppy Episode, na kterou odkazuje Beagle je z úplně prvního sitcomu Ellen (původní název These Friends of Mine) ;-) ()

james47 

všechny recenze uživatele

Ona to prostě umí. I s dnešní konkurencí. Má v sobě něco co prostě lidi baví. Předávání Oscarů posledních pár let už moc nestojí za to. Vzpomínám si však na rok 2014, kdy byla hostem právě Ellen a bylo to naprosto úžasné. Je prostě dobrá. ()

Reklama

Reklama