Učitel Majer (Tomáš Magnusek) je propuštěn z vězení na amnestii. K sobě do domu si ho bere jeho spolužák ze základní školy Ivan (Zdeněk Godla), jenž žije v romském ghettě. Majer nemá nikoho z rodiny. Nikdo mu nezbyl, a tak nabídku Ivana vítá. Ivan Majerovi sdělí, že se mu rozhodl pomoci především z důvodu, že potřebuje znovu otevřít školu, na které dříve Majer učil a chvíli ji vedl. Ivan žijící v ghettě zná problémy své komunity a ví, že zrušení jejich oblíbené školy jim neprospělo. Majer začíná oslovovat své bývalé kolegy a především žáky, aby mu pomohli. Řada jeho žáků má také svoje děti. S nimi zažívá řadu komických situací. Netuší ovšem, že ho stále sleduje Dostál (Jiří Krampol), nejstarší z mafiánské rodiny, který ví, že Majer byl propuštěn a rozhodne se pomstít svého syna i vnuka. (Tomáš Magnusek s.r.o.)

Cacorka_eliz odpad!

Další nejhorší film Magnuska na světě. Od roku 2010 se nic nezměnilo. Scénář nepochopitelně špatný, kamera absolutně nekompaktní, režie snad ještě horší. Herecké obsazení a výkony bez jakéhokoliv kultury. Je neuvěřitelné, kolik se v ČR urodí amatérských filmů. ()

Bury odpad!

Velké zklamání. Tak nějak mi uniklo, jaké pocity měl film v divákovi vzbudit. Spousta scén a dialogů naprosto zbytečných a celkově ten závěr nedával vůbec smysl. Shit v pevném skupenství! ()

Fidgi_Vole odpad!

Pokud tahle sračka měla papírovej scénář, Tomáš Magnusek by se měl osobně omluvit stromům, který na to padly a za každej z nich dát sto malých do školky. Vůbec nechápu, proč by měl někdo potřebu něco podobnýho natočit, nebylo to vtipný třikrát a napočtvrtý to není o nic lepší. Děsím se toho, že přijdou další díly, protože pokud budou pokračovat v klesající kvalitě, bude nutný přidat na ČSFD možnost hodnotit do mínusu. ()

IadyCaroline

Dnes jsem odpoledne chtěla vidět film u kterého nemusím přemýšlet a jelikož mám k pedagogice i psychologii blízko, zkusila jsem nejnovější díl se série Bastardů. Nějak nerozumím zdejšímu hodnocení. A už vůbec nechápu ty, kdo porovnávají tento v podstatě "projekt" s první třídou kinematografie??? Čím bych začala obhajobu? 1. Filmařsky natočeno o dost lépe než předchozí díly, ty na mě působily dost amatérsky. 2. Sonda do společnosti - jako že můžeme mít stovky filmů, seriálů, pořadů o LGBT, UK apod. ale film ze severu Čech ukazující v podstatě dost reálné téma z okraje společnosti? Nevidím důvod proč ne! 3. Některé postavy mi přirostli k srdci víc, než jsem čekala. 4. Slečna Bakalářka a Monika - TOP kočky. 5. Akce, napětí a humor nechyběly. 6. Bylo to sprosté ale zároveň ze života. ()

Optimusprime odpad!

Být tohle studentský film, přimhouřil bych oko. Bohužel v tomto filmu působí neherecky i dobří herci. Asi je to součást režisérských pokynů pana Magnuska a pak se to dá pochopit. Herci a neherci na stejné vlně. Tenhle počin je degradací filmové práce na všech postech. ()