Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Upíři znovu tady! Upíři Johna Carpentera vás přivedli až na samý okraj hrůzy ... buďte připraveni na to, že tentokrát překročíte hranice. Drsný zabiják upírů Derek Bliss (Jon Bon Jovi) se vydává na lov krvežíznivých tvorů do srdce Mexika, kde dostal nový úkol od záhadného klienta. polečně se skupinou zabijáků, ve které je i atraktivní Zooey, jež by mohla, ale nemusela být jednou z nemrtvých, se Derek pouští do boje s rostoucím počtem nebezpečných upírů prahnoucích po krvi a jejich úskočným a mocným vůdcem, který má však pro ně svůj vlastní plán... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (46)

helraiser 

všechny recenze uživatele

V žádném případě ne tak špatné jak jsem po přečtení některých zdejších komentářů čekal, ale na první díl od Carpiho to samozřejmě nemá. Hlavní upírka moc charisma nepobrala, ale na druhou stranu to je pořádná kost. Celkově se jedná o průměrnou upířinu na kterou se celkem dobře kouká, ale za pár dní už ani nebudete vědět o co tam vlastně šlo. V žadném případě to ovšem není zbytečná ztráta času a za zkouknutí to určitě stojí. ()

petero 

všechny recenze uživatele

Priemerný Bon Jovi v B-čku kde hlavný hrdinovia sa dostávajú po neviem akých stopách k hlavnej absolútne necharizmatickej upírke ... no a zabijú ju. Hlavne že čierny lovec upírov je taký frajer, ale nevšimne si že keď ho v noci niekde v prérii prebudí náhodná žena a hneď ho chce vyfajčiť že to je upírka. A čo to má byť za blbosť s výmenou krvi akoby každý vo filme mal tú istú krvnú skupinu. Veľké plus za posledných 5 sek. filmu a prepadnutie baru upírmi (no znovu niekto chcel trošku okopírovať skvelý Near Dark). ()

Reklama

lennyd 

všechny recenze uživatele

Lovec upírů Derek Bliss (Jon Bon Jovi) dostává nový úkol - má dát dohromady partičku lovců, a vydat se do Severního Mexika zastavit rostoucí počty upírů v tamních krajích. Jenže všichni, které si do svého týmu vybral, se v poslední době rozhodli pověsit své řemeslo (a svůj život) na hřebík, a tak musí dát dohromady jinou partu - místního teenagera (Diego Luna), skoroupírku (Natasha Gregson Wagner), kněze (Cristián de la Fuente) a upírobijce z Memphisu (Darius McCrary). To už je tým, se kterým by se možná mohl šéfce upírské bandy postavit ... Už původní Carpenterovi upíři nebyla žádná výhra, a natož toto "pseudopokračování". V půlce filmu jsem se přistihl, že jen tak podřimuju - a to se přitom snaží být film docela akčním. Nu což. A ještě ... jedno staré přísloví praví - Ševče, drž se svého kopyta. Stoprocentně to platí i o představiteli hlavní role, Jon Bon Jovim. Jestli je něco horšího než hrající zpěvák, tak už snad jen zpívající herec ... ()

Tsunami_X 

všechny recenze uživatele

Video podívaná bez špetky režijní a scénáristické invence či osobitosti bazíruje na slavném jméně (pochopitelně zcela neprávem) a divákovi se snaží nabídnout poněkud omletý mix akce, špatných hereckých výkonů a stupidního příběhu. Zpočátku to sice ještě díky několika zajímavým gore efektům a efektní přehlídce podříznutých krků vypadá slibně, ovšem již po několika minutách nastupuje ona tupá a bohužel velmi častá příběhová bezmocnost. V té se hrdinové vždy někam vydají, někoho zabijí a něco vyřeší, aby se od této epizodky odpíchli zase o něco dál. Herci jsou příšerní a nechtěně komičtí, stejně jako kamera a její pokusy o zajímavé úhly. Film na který člověk po dvou hodinách zapomene, ovšem scéna, při které zkušený lovec upírů po probuzení zjistí, že vedle něj na liduprázdné poušti sedí krásná dívka a místo toho, aby mu dokleplo že asi nepůjde o živé stvoření se pokusí si to s ní rozdat, tak ta je vpravdě nezapomenutelná. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

John Carpenter prožívá už pár desítek let tvůrčí krizi, ale svůj předposlední trhák Upíři produkčně zaštítil v druhém pokračování. Upírobijce v podání Jona Bon Joviho dostává úkol: zničit krtka – tedy upíry v Mexiku. Má mu pomoci kněz z prvního dílu, ten však zemřel a zbylé osazenstvo kláštera rovněž do rána zemře krutou smrtí. To zas proteče krve... DVD: V bonusech najdeme komentář režiséra a dva trailery. Film 2/4, Bonusy 1/4, Zvuk 3/4, Obraz 3/4 ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • Akademie sci-fi, fantasy a hororových filmů v USA ocenila snímek v kategorii nejlepší DVD. (Terva)
  • Ray Collins (Darius McCrary) má ve filmu zbraň Smith & Wesson 916A ráže 12 Gauge. (dc125)

Reklama

Reklama