Kamera:
Valerij MjulgautHudba:
Igor KorněljukHrají:
Alexandr Domogarov, Jurij Curilo, Alexandr Bargman, Dmitrij Isajev, Jevgenij Sidichin, Olesja Sudzilovskaja, Kristina Kuzmina, Anna Samochina (více)Epizody(7)
Hrají
Alexandr Domogarov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jurij Curilo
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Bargman
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Isajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vojna a mír (2007) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Sidichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Olesja Sudzilovskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Kristina Kuzmina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Samochina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jekatěrina Gorina
Rusko
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Vlasov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Farca (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Giuliano Di Capua
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Arťom Ančukov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Michail Solovjov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Viktor Melichov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Ivanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dmitrij Barkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Šarkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Alexandr Blok
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Lysov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)