Série(10) / Epizody(90)
-
Baron (2000) - 5 epizod
-
Advokat (2000) - 10 epizod
-
Krach Antibiotika (2001) - 8 epizod
-
Arestant (2003) - 7 epizod
-
Oper (2003) - 5 epizod
-
Žurnalist (2003) - 7 epizod
-
Pěreděl (2005) - 12 epizod
-
Terminal (2006) - 12 epizod
-
Gollandskij Passaž (2006) - 12 epizod
-
Rasplata (2007) - 12 epizod
Obsahy(1)
Jde o rozsáhlý akční seriál ruské výroby líčící velice přitažlivou, poutavou formou boj mnoha lidí s kriminálníkem Viktorem Antibiotikem. Tato gangsterská sága sleduje krok za krokem zprvu osud právníka Sergeje a jeho spolužáků z fakulty - krásné Káti a Olega, jejich postupnou spolupráci s ruskou mafií (v díle Advokát), v pokračování Baron krádež vzácných obrazů, novináře a vyšetřovatele Andreje, v díle Krach Antibiotika dopadení organizátora mnoha účelových vražd nevhodných lidí, v díle Arestant, Oper a Žurnalist věznění novináře Andreje na Urale a útěk Antibiotika z vězení... (ČSFD)
(více)Hrají
Michail Porečenkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Michail Tarabukin
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Leonid Nevedomskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olesja Sudzilovskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Kristina Kuzmina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Karpuchov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Marija Semjonova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jurij Ickov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Juris Laucinš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Interny (2010) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Zinaida Šarko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Lykov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Jekatěrina Gorina
Rusko
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konstantin Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Denis Jeleonskij
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Viktor Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Vjačeslav Lavrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Feďkin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Dobrjakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marina Zasuchina
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Geller
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)